Naše služby

Naša spoločnosť poskytuje IPC a ESD školenia, vývoj, výrobu a distribúciu IoT senzorov; rework a opravu DPS;  poradenské služby a audity; a v neposlednom rade aj predaj a distribúciu produktov.

 

IPC a ESD tréningové centrum

Školenia

Ako prvá spoločnosť prinášame pre našich zákazníkov na Slovensku i Česku komplexné portfólio školení (ipc-center.com). Spätné reakcie našich zákazníkov nás presviedčajú o tom, že poskytujeme profesionálny výklad.
Viac informácii

Audity

Všetky naše audity obsahujú poznatky o najnovších trendoch a postupoch v elektrotechnickej výrobe. Naša úzka spolupráca s IPC v spojených štátoch a taktiež na európskej úrovni nám dáva profesionálne zázemie.
Viac informácii

Konzultácie

Vďaka širokým znalostiam požiadaviek IPC a ESD štandardov dokážeme poradiť s riešením problémov pri výrobe a reworku elektroniky. Konzultácie v oblasti ESD patria medzi veľmi žiadané služby v oblasti Automotive, ako aj iných odvetviach elektroniky.
Viac informácii

ESD koordinátor

Vzhľadom na náročnosť údržby ESD programu vo väčších závodoch ponúkame našim zákazníkom službu externého ESD koordinátora.
Viac informácii

Vývoj a výroba a distribúcia IoT senzorov

Moduly pre IoT

Špecializujeme sa na odčítanie energií v domácnostiach aj v priemysle. Meranie teplôt a vlhkosti v nepriaznivých klimatických podmienkach. Naše moduly sú schopné spoľahlivo pracovať aj v hlbokých mínusových teplotách s vysokým stupňom krytia (až do IP68)
Viac informácii

Shimmer - wearable sensors

Your Sensing Innovation Realized Shimmer develops and manufactures medical-grade wearable sensors. We partner with scientists to do ground breaking research and with companies to bring innovative sensing applications to market.
Viac informácii

SensorLink

Monitorovanie elektrických alebo pneumatických zariadení
Viac informácii

Teplota a vlhkosť

Automatické meranie teploty a vlhkosti so záznamom. Evidencia teplotného reťazca. Bezdrôtová komunikácia. Prehľadné reporty vygenerujete za pár sekúnd...
Viac informácii

Predaj a distribúcia

Distribúcia

Na základe skúseností zo školeni IPC sme vytvorili portfolio, kde zastupuje značky schopné poskytnúť technológiu a kvalitu potrebnú pre splnenie požiadaviek samotných IPC štandardov.
Viac informácii

Multi Curing Box

Multi Curing Box je samostatne stojacie zariadenie určené na sušenie dosiek plošných spojov, komponentov a zostáv.
Viac informácii

E-shop

Široký sortiment vybavenia pre elektrotechnický a automotive priemysel, zariadenia na spájkovanie a optickú inšpekciu, ESD meracie prístroje a vybavenie, čistiace prípravky, cín a chémia na spájkovanie, bezdrôtové senzory atď. ... www.realtimeshop.sk
Viac informácii

Conformal Coating a Rework

Conformal Coating

Nečistota, vlhkosť a chemické usadeniny spôsobujú nefunkčnosť elektronických prvkov. To ale nie je nutné, nakoľko sa naša spoločnosť špecializuje na selektívne lakovanie dosiek plošných spojov.
Viac informácii

Kompetenčné centrum Mycronic

Od septembra 2017 sme kompetenčným centrom pre spoločnosť Mycronic a súčastne sa bude spolupodielať na špecifikovaní kritérií pre nánášanie Conformal Coating na dosky plošných spojov.
Viac informácii

Rework a modifikácie

Rework, oprava a modifikácie DPS patria u nás medzi vysoko špecializované a klientmi oceňované pracovisko. Sme popredným dodávateľom služieb pre elektronický priemysel a disponujeme vybavením, ktoré spĺňa tie najmodernejšie a najprísnejšie kritériá.
Viac informácii

Naši partneri

Medzi naších partnerov patria medzinárodné spoločnosti, ktoré sú jednotkou na trhu. Vďaka ním vieme zabezpečiť kvalitu, efektívnosť, uľahčenie práce a šetrenie času a taktiež aj vysokú odbornosť.

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail info@realtimetec.sk

LinkedIn  Facebook  YouTube

O nás

Viac ako 10 rokov skúseností s vedením tréningov, riešením problémov vo výrobe elektronických zostáv a lakovaní dosiek plošných spojov.

© 2018 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One