Úvod > Naše služby

Naše služby

Naša spoločnosť poskytuje IPC a ESD školenia, vývoj, výrobu a distribúciu IoT senzorov; rework a opravy DPS;  poradenské služby a audity; a v neposlednom rade aj predaj a distribúciu produktov.

 

IPC a ESD tréningové centrum

IPC a ESD školenia

Ako prvá spoločnosť prinášame pre našich zákazníkov na Slovensku i Česku komplexné portfólio školení (skolenia.realtimetec.sk). Vďaka spätnej väzbe vieme, že náš výklad je profesionálny a zrozumiteľný zároveň.
Viac informácií

Audity

Všetky naše audity obsahujú poznatky o najnovších trendoch a postupoch v elektrotechnickej výrobe. Naša úzka spolupráca s IPC v Spojených štátoch a v Európe nám poskytuje profesionálne zázemie.
Viac informácií

Konzultácie

Vďaka širokým znalostiam požiadaviek IPC a ESD štandardov dokážeme poradiť s riešením problémov pri výrobe a reworku elektroniky. Konzultácie v oblasti ESD patria medzi veľmi žiadané služby v oblasti Automotive, ako aj iných odvetviach elektroniky.
Viac informácií

ESD koordinátor

Vzhľadom na náročnosť údržby ESD programu vo väčších závodoch ponúkame našim zákazníkom službu externého ESD koordinátora.
Viac informácií

Rework (opravy DPS) a Conformal Coating

Rework a modifikácie

Rework, oprava a modifikácie DPS patria u nás medzi vysoko špecializované a klientmi oceňované pracovisko. Sme popredným dodávateľom služieb pre elektronický priemysel a disponujeme vybavením, ktoré spĺňa tie najmodernejšie a najprísnejšie kritériá.
Viac informácií

Conformal Coating

Nečistota, vlhkosť a chemické usadeniny spôsobujú nefunkčnosť elektronických prvkov. To ho sa zbavíte, keď využijete naše služby selektívneho lakovania dosiek plošných spojov.
Viac informácií

Kompetenčné centrum Mycronic

Od septembra 2017 sme kompetenčným centrom pre spoločnosť Mycronic a súčasne sa budeme spolupodieľať na špecifikovaní kritérií pre nanášanie selektívneho lakovania na dosky plošných spojov.
Viac informácií

Predaj a distribúcia

Distribúcia

Na základe skúseností zo školení IPC sme vytvorili portfólio značiek schopných poskytnúť technológiu a kvalitu potrebné pre splnenie požiadaviek IPC štandardov.
Viac informácií

Multi Curing Box

Multi Curing Box je samostatne stojacie zariadenie určené na sušenie dosiek plošných spojov, komponentov a zostáv.
Viac informácií

E-shop

Široký sortiment vybavenia pre elektrotechnický a automobilový priemysel. Spájkovanie a optická inšpekcia, ESD meracie prístroje a vybavenie, čistiace prípravky, cín a chémia na spájkovanie, bezdrôtové senzory, mikroskopy. www.realtimeshop.
Viac informácií

Priemyselné zvlhčovanie suchou hmlou

Priemyselné rozprašovacie systémy, chladiace systémy, čistiace a samočistiace trysky rôznych typov a prietokov. Naše priemyselné zvlhčovacie systémy ponúkajú riešenia prispôsobené špecifikám Vášho priemyslu.
Viac informácií

Vývoj, výroba a distribúcia IoT senzorov

SensMax - senzory teploty a vlhkosti

SensMax SensGuard prináša automatické meranie teploty a vlhkosti s elektronickým záznamom. Eviduje teplotné reťazce, komunikuje bezdrôtovo a automaticky generuje reporty na Váš e-mail. Používa sa všade tam, kde sú produkty citlivé na zmeny teploty a vlhkosti.
Viac informácií

Moduly pre IoT

Špecializujeme sa na odčítanie energií v domácnostiach aj v priemysle. Meranie teplôt a vlhkosti v nepriaznivých klimatických podmienkach. Naše moduly sú schopné spoľahlivo pracovať aj v hlboko mínusových teplotách s vysokým stupňom krytia (až do IP68).
Viac informácií

Shimmer - bezdrôtové biometrické snímače

Spoločnosť Shimmer je od svojho založenia v roku 2008 popredným poskytovateľom nositeľných bezdrôtových senzorových produktov a riešení.
Viac informácií

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn  Facebook  YouTube YouTube

© 2018 - 2021 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One