Naše služby

Naša spoločnosť zastrešuje vývoj a výrobu IoT senzorov (LoRa); rework a opravu DPS; školenia, poradenské služby a audity; a v neposlednom rade aj predaj a distribúciu produktov.

 

Školiace a poradenské služby

Školenia

Ako prvá spoločnosť prinášame pre našich zákazníkov na Slovensku i Česku komplexné portfólio školení (ipc-center.com). Spätné reakcie našich zákazníkov nás presviedčajú o tom, že poskytujeme profesionálny výklad.
Viac informácii

Audity

Všetky naše audity obsahujú poznatky o najnovších trendoch a postupoch v elektrotechnickej výrobe. Naša úzka spolupráca s IPC v spojených štátoch a taktiež na európskej úrovni nám dáva profesionálne zázemie
Viac informácii

Poradenské služby

Vďaka širokým znalostiam požiadaviek IPC dokážeme poradiť s riešením problémov pri výrobe a reworku elektroniky. V spolupráci so Západočeskou Univerzitou vypracovávame hĺbkové analýzy povrchových uprav či spájkovaných spojov.
Viac informácii

Vývoj a výroba IoT senzorov

Moduly pre IoT

Špecializujeme sa na meranie teplôt a vlhkosti v nepriaznivých klimatických podmienkach. Naše moduly sú schopné spoľahlivo pracovať aj v hlbokých mínusových teplotách s vysokým stupňom krytia (až do IP68).
Viac informácii

Shimmer - wearable sensors

Your Sensing Innovation Realized Shimmer develops and manufactures medical-grade wearable sensors. We partner with scientists to do ground breaking research and with companies to bring innovative sensing applications to market.
Viac informácii

Neurolynq

NeuroLynQ is revolutionizing Neuromarketing by making it easy and practical.
Viac informácii

Predaj a distribúcia

Distribúcia

Na základe skúseností zo školeni IPC sme vytvorili portfolio, kde zastupuje značky schopné poskytnúť technológiu a kvalitu potrebnú pre splnenie požiadaviek samotných IPC štandardov.
Viac informácii

Kompetenčné centrum

Od septembra 2017 sme kompetenčným centrom pre spoločnosť Mycronic a súčastne sa bude spolupodielať na špecifikovaní kritérií pre nánášanie Conformal Coating na dosky plošných spojov.
Viac informácii

www.realtimeshop.sk

www.realtimeshop.sk

Rework a Conformal Coating

Conformal Coating

Nečistota, vlhkosť a chemické usadeniny spôsobujú nefunkčnosť elektronických prvkov. To ale nie je nutné, nakoľko sa naša spoločnosť špecializuje na selektívne lakovanie dosiek plošných spojov.
Viac informácii

Rework

Rework / oprava DPS patrí u nás medzi vysoko špecializované a klientmi oceňované pracovisko.
Viac informácii

Osádzanie DPS

Sme popredným dodávateľom služieb pre elektronický priemysel a disponuje vybavením, ktoré spĺňa tie najmodernejšie a najprísnejšie kritériá.
Viac informácii

Naši partneri

Medzi naších partnerov patria medzinárodné spoločnosti, ktoré sú jednotkou na trhu. Vďaka ním vieme zabezpečiť kvalitu, efektívnosť, uľahčenie práce a šetrenie času a taktiež aj vysokú odbornosť.

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail info@realtimetec.sk

O nás

Viac ako 10 rokov skúseností s vedením tréningov, riešením problémov vo výrobe elektronických zostáv a lakovaní dosiek plošných spojov.

© 2018 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One