Cookie Consent by Free Privacy Policy website Priemyselné zvlhčovanie - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Naše služby > Predaj a distribúcia > Priemyselné zvlhčovanie

Priemyselné zvlhčovanie

Suchý vzduch je Váš problém. Spôsobuje vysokú statickú elektrinu, zariadenia sa ľahšie kazia, výrobky majú zvýšenú chybovosť, kvôli väčšej prašnosti sa na všetko lepia čiastočky nečistôt a zamestnancom spôsobuje prostredie s nízkou vlhkosťou problémy s pokožkou, sliznicou a spojivkami. Všetko toto znamená, že neviete vyrábať na plnú kapacitu, skúsení zamestnanci sú každú chvíľu chorí a Váš zisk je nižší, ako ste plánovali.

Máme pre Vás riešenie. Sú to priemyselné zvlhčovacie systémy japonskej firmy IKEUCHI, ktoré Vám umožnia, aby Vaša prevádzka fungovala za optimálnych podmienok v každom ročnom období.

  • Efektívne zvlhčujú prostredie bez zmáčania prostredia, výrobkov alebo pracovníkov. Zvlhčovacie systémy IKEUCHI efektívnymi tryskami rozprašujú mikroskopické kvapôčky vody, menšie ako 10μm, ktoré nazývame „suchá hmla“. Kvapky suchej hmly sú také malé, že umožňujú zvlhčenie bez zmáčania prostredia. Vďaka tomu zostávajú zariadenia a zamestnanci v suchu a v bezpečí.
  • Zariadenia majú nízke prevádzkové náklady, ktoré sú pätinové oproti klasickým parným zvlhčovačom.
  • Dokážu veľmi presne regulovať úroveň vlhkosti a teploty, ktorú potrebujete. Vďaka tomu sú priemyselné zvlhčovacie systémy IKEUCHI neoceniteľné v priemyselných odvetviach, kde zaváži každé percento vlhkosti. Dokážu udržať úroveň vlhkosti na potrebnej hladine.
  • Výkonné priemyselné rozprašovače IKEUCHI viete s úspechom využiť aj na dezinfekciu Vašich výrobných podnikov a priestorov. Suchá hmla zaručuje 100% preniknutie dezinfekcie do priestoru bez zmáčania objektov.

Firma IKEUCHI je špička vo svojom obore. Od roku 1954 neúnavne prináša inovácie vo svete trysiek a vo svojom portfóliu má viac ako 40 000 rôznych typov trysiek a zvlhčovačov.

Príklady riešení a použitia rozprašovania a zvlhčovacích systémov v priemyselných odvetviach nájdete na zvlhcovanie.eu.  

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies