Cookie Consent by Free Privacy Policy website Distribúcia - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Naše služby > Predaj a distribúcia > Distribúcia

Distribúcia

Spoločnosť Realtime Technologies na základe skúseností zo školení IPC vytvorila portfólio značiek schopných poskytnúť technológiu a kvalitu potrebné pre splnenie požiadaviek IPC štandardov. Kompletnú ponuku nájdete na eshope: www.realtimeshop.sk

Firma 1Clicksmt Ltd. sa venuje výrobe zariadení pre SMT.

Pozrite si celé portfólio 1Clicksmt na realtimeshop.sk.

Firma Botron navrhuje a vyrába a špičkové elektronické testy a merače, vrátane testerov statickej elektriny. Ich testery na testovanie ESD náramkov a obuvi sa jednoducho používajú a okamžite oznámia, či zamestnanec prešiel testom alebo nesplnil požiadavky na vstup do EPA zóny.

Pozrite si celé portfólio Botron na realtimeshop.sk.

CRM Synergies so sídlom v Španielsku je jedným z najväčších výrobcov cínu v Európe. Vo svojej ponuke má spájkovací materiál (spájkovací drôt olovnatý aj bezolovnatý o veľkosti 0,25mm, 0,5mm, 0,7mm, 1mm, 1,5 mm a 2mm), olovnaté aj bezolovnaté pasty, tavidlá, tyčové spájky (olovnaté, bezolovnaté: SAC 305, SAC 0307, FUJI SN100 a SN63PB37).

Pozrite si celé portfólio CRM Synergies na realtimeshop.sk.

Nemecká firma ECS vyrába profesionálny rad chemických riešení pre výrobu, servis, údržbu a opravy pre elektrotechnický, elektronický, automobilový a všeobecný priemysel.

Pozrite si celé portfólio ECS na realtimeshop.sk.

ecotile

Britská spoločnosť Ecotile vyrába odolné dlaždice vhodné do každého priestoru. Ecotile dlaždice sú ekologické, pevné, pružné, protišmykové, maximálne bezpečné a vysoko odolné voči záťaži. A navyše sú 100% recyklovateľné a výrobca ich po dosiahnutí ich životnosti zadarmo zozbiera.

Ecotile dlaždice sa používajú v priemyselných a obchodných priestoroch v celej Európe už viac ako 25 rokov. Sú ideálne na priestory, kde využívate ťažké vozidlá a vysokozdvižné  vozíky. Ich použitie je od telocviční a garáží po letiskové hangáre alebo elektrárne. 

Dlaždice môžu byť v akejkoľvek farbe alebo s obrázkom či logom. K dispozícií sú v 3 povrchových úpravách:

  1. Hladká dlaždica
  2. Proti únavová dlaždica
  3. ESD dlaždica

Pozrite si celé portfólio Ecotile na realtimeshop.sk.

Graco je svetový líder v oblasti disperzných jednozložkových a dvojzložkových systémov a lakovacích systémov a jeho výrobky sa používajú vo viacerých typoch priemyslu, vrátane potravinárskeho priemyslu, elektrotechnického a automobilového priemyslu.

Pozrite si celé portfólio Graco na realtimeshop.sk.

Hans Kolb

Nemecký výrobca HANS KOLB sa ako prvý v Európe od roku 1986 venuje výrobe ESD baliacich výrobkov z papiera s doživotnou garanciou ESD vlastností. Všetky ich výrobky z radov CORTRONIC® a CORSTAT™ (boxy pre komponenty, DPS tranzitné boxy, transport boxy, manipulátory pre DPS a samozrejme výrobky podľa zákazníckych špecifikácií) spĺňajú štandard IEC 61340-5.

Pozrite si celé portfólio Hans Kolb na realtimeshop.sk.

Japonská spoločnosť H. IKEUCHI & Co. Ltd. má viac ako 55 ročné skúsenosti v oblasti zvlhčovania pomocou suchej hmly. Ponúka precízne automatické rozprašovače a systém  zvlhčovania pomocou suchej hmly, ktorý vyhovie požiadavkám každej výroby, ktorá potrebuje mať stabilnú úroveň relatívnej vlhkosti vzduchu.  

Výrobky IKEUCHI eliminujú ESD, t.j. znižujú riziko vzniku elektrostatického náboja, kontrolovane riadia úroveň vlhkosti, potláčajú tvorbu prachu a bránia jeho priľnavosti na výrobkoch. Celkovo zvyšujú optimalizáciu výrobného procesu, keďže znižujú výrobné náklady na opravy DPS, zvyšujú produktivitu a zároveň znižujú dopad znečistenia na životné prostredie.

Prečítajte si viac o IKEUCHI riešeniach. 

Pozrite si celé portfólio IKEUCHI na zvlhcovanie.eu.

Nemecká firma Klepp sa venuje výrobe priemyselných odsávacích systémov. Rada KGF je určená na odsávanie nebezpečných výparov a plynov, ktoré vznikajú počas výroby. Rada KLF je filtračný systém na odsávanie výparov, ktoré vznikajú pri spájkovaní. 

Pozrite si celé portfólio Klepp na realtimeshop.sk.

Spoločnosť MicroCare bola založená v roku 1982 a dnes je lídrom v oblasti precízneho čistenia. Vyrába vysoko kvalitné čistiace prostriedky ako napríklad kontaktné povrchové čističe, čističe reflow pecí, odstraňovače tavidiel, lepidiel, odstraňovače prachu, ochladzovače dosiek plošných spojov, zmrazovacie spreje, priemyselné utierky a kefky. 

Produkty MicroCare sú vyrábané v najvyššom štandarde a spĺňajú požiadavky rôznych priemyselných odvetví, vrátane automobilového priemyslu, elektronických a elektrotechnických montáží, letectva alebo medicíny. 

MicroCare je inovatívna spoločnosť, používajúca výlučne ekologické chemikálie a ich chemické výrobky výraznou mierou prispievajú k zlepšeniu procesu čistenia vo firmách po celom svete. MicroCare vyvinul patentovaný spúšťací systém pre svoje výrobky, ktorý umožňuje dávkovať čistiaci prostriedok s minimálnym množstvom nanášaného čistidla a využiť 100% prostriedku. Tým dochádza k výraznému šetreniu daného prostriedku.

Pozrite si celé portfólio MicroCare na realtimeshop.sk.

Mycronic

Švédska firma Mycronic ponúka svetové zariadenia pre výrobcov elektroniky, vrátane SMT priemyslu, polovodičového priemyslu a automobilového priemyslu. V ponuke majú zariadenia pre selektívne lakovanie / conformal coating, stolné dávkovače na spájkovaciu pastu, in-line dávkovače, automatickú optickú inšpekciu (AOI) ako aj automatickú kontrolu spájkovacej pasty (SPI).

Pozrite si celé portfólio Mycronic na realtimeshop.sk.

Panasonic Automotive & Industrial Systems Europe je popredným výrobcom SMT a THT automatických osadzovacích zariadení. V našom portfóliu budete môcť nájsť nasledujúce zariadenia:

  • Panasonic Factory Solutions SMT placement machines - SMT osadzovacie zariadenia
  • Panasonic Factory Solutions insertion machines - THT vkladacie zariadenia
  • Panasonic Factory Solutions feeders - Podávače
  • Panasonic Factory Solutions batch carts - Zásobníky komponentov

Pozrite si celé portfólio Panasonic na realtimeshop.sk.

PDR

Spoločnosť PDR so sídlom vo Veľkej Británii je popredným svetovým výrobcom SMD / BGA reworkovacích staníc od roku 1987. PDR reworkovacie stanice patria medzi svetovú špičku v oblasti opráv elektronických zostáv. Vďaka pokročilej technológií usmernenia Infra žiarenia poskytuje rýchlejšiu a bezpečnejšiu výmenu širokej škály komponentov ( BGA, QFN, SOIC, atď). Sú určené na opravy mobilných telefónov, PDA, tabletov, notebookov, stolných počítačov, opravy serverov, spotrebnej elektroniky, set-top boxov, TV, opravy herných konzol, atď.

Pozrite si celé portfólio PDR na realtimeshop.sk.

STATECH Systems so sídlom v Švajčiarsku je výrobcom ESD farieb a náterov eliminujúcich ESD výboj. V ponuke má tri typy disipatívnych ESD produktov: 1) ESD náter pre podlahy AstraStat A (možnosť viacerých farebných odtieňov), 2) ESD lak na rôzne predmety v EPA zóne (možnosť viacerých farebných odtieňov) a 3) ESD farba v spreji – permanentná ESD ochrana na akékoľvek predmety v EPA zóne.

Pozrite si celé portfólio STATECH Systems na realtimeshop.sk.

TAGARNO so sídlom v Dánsku je svetový líder vo vývoji a výrobe inšpekčných FHD systémov. Firma má viac ako 50 rokov skúseností s vývojom inšpekčných kamier (FHD video mikroskopy) a inteligentných digitálnych mikroskopov. Kontrola dosiek plošných spojov nebola nikdy jednoduchšia - na monitore sa zobrazí aktuálny obraz prenášaný z kamery (v FHD rozlíšení) s neprekonateľnou reprodukciu farieb a ostrosťou.

To, čo vidíte, je presne to, čo je pod objektívom mikroskopu - bez akéhokoľvek prerušenia, oneskorenia alebo rušenia. Elektronickými zostavami však možnosti týchto mikroskopov ani zďaleka nekončia. Veľmi dôležité zastúpenie nachádzajú aj v materiálnych vedách skúmajúcich povrchy kovov, plastov, textílií, kompozitných materiálov. Tu sa digitálne mikroskopy TAGARNO používajú na vykonanie kontroly povrchu a overenie, kontrolu prasknutia povrchu materiálu a poškodenie vstrekovacích líšt, meranie a kontrolu veľkosti objektov pomocou 2D meraní, kontrolu kvality vizuálnou inšpekciou, stresové testovanie materiálov a obrazovú dokumentáciu.

Veľmi využívané sú digitálne mikroskopy TAGARNO v poľnohospodárstve, keďže vedia zobraziť test vzorky semien a zŕn vo vysokom zväčšení s extrémne vysokou kvalitou obrazu. Takto môžete rýchlo testovať klíčivosť semien, identifikovať odrodu a stanoviť čistotu semien alebo testovať zrná, napr. semená pšenice, jačmeňa alebo raže. Pomocou digitálneho mikroskopu viete tak ľahko identifikovať cudzie odrody, roztoče alebo plesne vo vzorke.

Mikroskopy TAGARNO sú hojne využívané aj v zubárstve, forenzných vedách, patológií, medicíne, ako aj vo vojenských technológiách.

Pozrite si celé portfólio TAGARNO na realtimeshop.sk.

Výrobky Thermaltronics poskytujú vysokofrekvenčnú technológiu spájkovania. Ponúkajú spájkovacie a opravárenské stanice, ktoré zabraňujú prehriatiu fyzikálnymi vlastnosťami, podobne ako je to pri zariadeniach pre spájkovanie v parách (vapor phase). Spájkovacie hroty Thermaltronics sa zahrievajú indukciou. Keď špeciálna zliatina integrovaná v spájkovacom hrote dosiahne požadovanú Curie teplotu, začne strácať magnetizmus, indukční tok sa preruší a tým aj samotné zahrievanie. Ako náhle teplota v spájkovacom hrote klesne pod Curie bod, začína sa hrot opäť indukciou zahrievať. Niektoré stanice a hroty sú kompatibilné so stanicami WELLER, METCAL a HAKKO.

Všetky produkty Thermaltronics sú vyrábané v súlade s normami ISO 9000 a ISO 14000 a spĺňajú buď TUV, GS, CE alebo iné bezpečnostné požiadavky štátnych skúšobní. Vďaka prísnym kontrolám kvality a zavedeným postupom pri výrobe patria produkty spoločnosti Thermaltronics medzi najlepšie vo svojom odbore.

Pozrite si celé portfólio Thermaltronics na realtimeshop.sk.

IPC normy – predaj technických noriem IPC v tlačenej aj elektronickej podobe.

Potrebujete vo Vašom výrobnom priestore vytvoriť prostredie bez hrozby ESD? U nás nájdete ESD testery a meracie prístroje, ESD nástroje, ESD podlahy, ESD farby a nátery, ESD obuv a oblečenie, ESD uzemňovanie, ESD balenie, skladovanie a prepravu, ESD ionizátory alebo ESD čistenie. Potrebujete ESD audit alebo konzultáciu? Obráťte sa na nás. 

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies