Cookie Consent by Free Privacy Policy website Smart DryFog Controller - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Naše služby > Predaj a distribúcia > Smart DryFog Controller

Smart DryFog Controller

Naše riešenie pre priemyselné zvlhčovanie priestorov v sebe kombinuje IoT senzory s japonskými rozprašovacími tryskami. Plne automatizovaný systém Smart DryFog Controller zabezpečuje udržanie požadovanej vlhkosti v priestore.

Optimálna relatívna vlhkosť vzduchu

Tá správna vlhkosť vzduchu je veľmi dôležitá nielen s ohľadom na naše zdravie (suchý vzduch vysušuje sliznice a napomáha šíreniu chorôb), ale tiež pri rôznych typoch priemyselných výrob. Optimálna relatívna vlhkosť vzduchu znižuje prašnosť, riziko ESD (statickej elektriny), vysúšanie farieb či kazivosť strojov. Viac o dôležitosti udržiavania stabilnej relatívnej vlhkosti vzduchu tu. 

Automatický monitoring prostredia

IoT senzory monitorujú teplotu a vlhkosť prostredia a každých 5 minút automaticky ukladajú dáta do systému. Na grafe nižšie vidíte možnosti zobrazenia za 7 dní alebo za mesiac. Klient dostane na mail vo formáte csv záznam všetkých senzorov s intervalom podľa svojho výberu (odporúčame hodinový interval).

Základná verzia predstavuje ovládanie šiestich samostatných vetiev, pri rozšírenej verzii je dispozícií až 32 vetiev. Každá vetva má svoj samostatný senzor teploty a vlhkosti.

Okrem monitorovania teploty a vlhkosti je tiež k dispozícií meranie spotreby elektrickej energie a vody. Nadštandardná verzia obsahuje záplavový senzor s uzatváracím ventilom pre prívod vody, ktorý sa v prípade potreby automaticky uzavrie.

Viac informácii na stránke zvlhcovanie.eu

Jednotlivé typy riadiacich jednotiek sú k dispozícií v našom e-shope.

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies