Cookie Consent by Free Privacy Policy website Sortovanie a kontrola výrobkov - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Naše služby > Rework (opravy DPS) > Sortovanie a kontrola výrobkov

Sortovanie a kontrola výrobkov

V elektrotechnickom priemysle je sortovanie dôležitým procesom, ktorý sa vzťahuje na rôzne komponenty a súčiastky, aby sa zabezpečila ich kvalita, spoľahlivosť a funkčnosť.

V Realtime Technologies SK, s.r.o. sa špecializujeme na SMT procesy a dodržiavanie IPC noriem. Náš tím kvalifikovaných odborníkov je vyškolený a certifikovaný v súlade s IPC štandardmi, čo nám umožňuje poskytovať sortovanie výrobkov s najvyššou úrovňou presnosti a spoľahlivosti. Sme pripravení pomôcť vám s kontrolou, klasifikáciou a sortovaním vašich výrobkov ako napríklad elektronické súčiastky, osadené aj neosadené DPS, káblové zväzky, hotové produkty a iné, tak, aby ste dosiahli maximálnu kvalitu a spoľahlivosť.

Výhody sortovania výrobkov podľa IPC štandardu a zákazníckej dokumentácie:

Zabezpečená kvalita: Sortovanie podľa IPC zaručuje dodržiavanie prísnych kritérií kvality, čo znamená spoľahlivé a konzistentné výsledky.

Dodržiavanie štandardov: Naše služby zabezpečujú, že vaše výrobky budú v súlade s medzinárodnými priemyselnými normami a štandardmi, čo môže uľahčiť výrobu a certifikáciu výrobkov.

Zvýšená spoľahlivosť: DPS, ktoré sú správne zoradené podľa IPC štandardu, majú menšiu pravdepodobnosť chýb a zlyhaní, čo prispieva k dlhšej životnosti a spoľahlivosti vašich elektronických zariadení.

Ak máte záujem o viac informácií alebo potrebujete konzultáciu ohľadom SMT procesu a IPC noriem, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše ciele.

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies