Cookie Consent by Free Privacy Policy website Výstava AMPER 2023 - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > Výstava AMPER 2023

Výstava AMPER 2023

16. februára 2023

Pozývame Vás na 29. ročník medzinárodnej výstavy AMPER 2023 zameranú na elektroniku, energetiku, automatizáciu, komunikáciu, osvetlenie a zabezpečenie.

Kde nás nájdete? Výstavisko Brno, pavilón F, stánok č. 3.08

Kedy? 21.3.-23.2.2023

Čo všetko v našom stánku môžete vidieť?

Priemyselné zvlhčovacie jednotky na princípe suchej hmly od japonskej firmy Ikeuchi. Rozprašovacie trysky Ikeuchi vytvárajú ultra jemnú suchú hmlu, ktorá zvlhčí len vzduch, zvýši jeho relatívnu vlhkosť podľa potreby a pritom nezanecháva žiadne stopy na vybavení, nástrojoch alebo priestore. Naša riadiaca jednotka sa postará o automatické spustenie systému, keď relatívna vlhkosť vzduchu klesne pod požadovanú hodnotu a jeho zastavenie, keď je stav optimálny. Údaje pravidelne ukladá, takže máte neustály prehľad o teplote a vlhkosti. Viac o zvlhčovaní priestorov suchou hmlou na www.zvlhcovanie.eu

Budete si môcť na vlastné oči vyskúšať inteligentné digitálne mikroskopy od dánskej firmy TAGARNO. Viac o mikroskopoch Tagarno sa dočítate tu alebo tu. Katalóg produktov TAGARNO nájdete tu.

Dozviete sa viac o selektívnom lakovaní Mycronic pre elektronické zostavy. Ak ho ešte vo výrobe nemáte, teraz je ten správny čas zmeniť to. Kým sa u nás zastavíte na stánku, prečítajte si tento článok o Mycronic conformal coating.

Ak ešte nepoužívate spájkovacie nástroje od Thermaltronics, na stánku budete mať šancu spoznať a vyskúšať si ich. Ich hroty vydržia mimoriadne dlho, ručné spájkovacie stanice využívajú unikátnu technológiu Curieho bodu, vďaka ktorej presne kontrolujú teplotu a ich spájkovacie roboty pravidelne zbierajú ocenenia. Spájkovacieho robota TMT-R9800S si budete môcť pozrieť v našom stánku. Viac o našej ponuke Thermaltronics si zatiaľ viete prečítať tu.

Zaujímate sa o rework? Potom musíte v našom stánku spoznať reworkovaciu stanicu PDR IR-E3 Evolution. Reworkovacie stanice americko-britskej spoločnosti PDR dokážu reworkovať komponenty, ktoré sa ručne nedajú spracovať a za hodinu na nich dokážete reworkovať priemerne štyri dosky plošných spojov.

Na stánku nebudú chýbať ani senzory teploty a vlhkostiESD krabice, boxy a prepravky na uskladňovanie a prepravu citlivej elektroniky od firmy Hans Kolbodstraňovače lepidiel, tavidiel, prachu, ochladzovače DPS a ďalšie čistiace prostriedky od MicroCare.

Novinky od nás pre Vás na rok 2023

Snažíme sa zdokonalovať v každom smere a preto tak ako aj minulé roky, tak aj tento rok sme si pre Vás v spolupráci s našimi dodávateľmi pripravili zopár noviniek. Vzdelanie v elektrotechnickom odvetví je veľmi dôležité a z toho dôvodu sme rozšírili certifikované IPC školenia. Odteraz môžete u nás absolvovať školenie J-STD-001 (Požiadavky pre spájkovanie elektronických zostáv) s certifikátom IPC a priebehu blízkej doby aj školenie IPC-6012 (Kvalifikačné a výkonnostné špecifikácie pre pevné dosky plošných spojov) taktiež s certifikátom IPC.

Ďalšou novinkou od spoločnosti IPC je nová revízia normy IPC/WHMA-A-620 (revízia E). Ide o jedinú normu pre požiadavky a akceptáciu káblových a drôtových zväzkov. IPC/WHMA-A-620E opisuje materiály, metódy, skúšky a akceptačné kritériá na výrobu lisovaných, mechanicky zaistených a spájkovaných prepojení a súvisiace montážne činnosti spojené so zostavami káblov a káblových zväzkov.

Uvažujete nad digitálnym mikroskopom s rozsiahlou ponukou inteligentných a intuitívnych softvérových aplikácií? Máme pre Vás mikroskop FRONT od spoločnosti Tagarno. Viac informácií si môžete prečítať v predchádzajúcom článku FRONT vytvára nové možnosti.

Chcete sa dozvedieť viac a nenašli ste to čo ste hľadali? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom emailovej adresy info@realtimetec.sk alebo na tel. čísle 02/21201800.

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies