Úvod > Realtime News > Objavte digitálne mikroskopy Tagarno

Objavte digitálne mikroskopy Tagarno

18. decembra 2019

Stretli ste sa už so špičkovými mikroskopmi Tagarno? Ak nie, v nasledujúcich riadkoch Vám ich v rýchlosti predstavíme.

Digitálne mikroskopy Tagarno majú unikátnu technológiu zväčšenia, ktorá sa mimoriadne jednoducho ovláda. Technológia digitálneho mikroskopu umožňuje vidieť objekty pri ultra ostrom zväčšení, vďaka čomu môžete jednoducho spájkovať mikrokomponenty, kontrolovať umiestnenie a upevnenie komponentov a potom zdokumentovať Vašu prácu jediným klikom. Navyše, jeden digitálny mikroskop môžu naraz používať niekoľkí ľudia, čo výrazne zlepšuje a urýchľuje spoluprácu.

Tagarno ponúka päť typov mikroskopov. Zip je základná rada, poskytujúca 53 násobné zväčšenie. Zap má flexibilné rameno a 128 násobné zväčšenie. Vďaka ohybnému ramenu a zabudovanému laserovému pointeru môže byť umiestnený nad dopravným pásom a presne kontrolovať potrebnú inšpekčnú plochu.

Rada Uno, Trend a Prestige umožňujú naplno využiť Tagarno aplikácie, ako je napríklad DXF overlay. Táto funkcia dokáže jednoducho identifikovať miniatúrne komponenty a zacentrovať na danú časť. Ďalšie aplikácie nájdete na našom eshope.

Mikroskop Uno má výborný pomer ceny a kvality. Má 92 násobné zväčšenie. Trend sa s 330 násobným rozlíšením dá použiť napríklad na kontrolu špecifických výbrusov. Prestige je technologicky najdokonalejší mikroskop, ktorý v spojení s novými aplikáciami umožňuje analýzu farieb, drobných častí a nečistôt. Mikroskop napríklad vie podľa farby orecha určiť jeho kvalitu a dá sa tak využiť v inšpekcií potravín a surovín. Alebo vo forenzných vedách.

Vo videu nám Radoslav Žňava, technický špecialista Realtime Technologies SK predstaví mikroskop Tagarno FHD Uno. V prípade ďalších otázok ho kontaktuje na znava@realtimetec.sk.

Na našom eshope nájdete ďalšie výrobky z ponuky firmy Tagarno http://www.realtimeshop.sk/?cls=spresenttrees&strid=523

 

Späť

Objavte digitálne mikroskopy Tagarno

Naši partneri

Medzi naších partnerov patria medzinárodné spoločnosti, ktoré sú jednotkou na trhu. Vďaka ním vieme zabezpečiť kvalitu, efektívnosť, uľahčenie práce a šetrenie času a taktiež aj vysokú odbornosť.

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn  Facebook  YouTube YouTube

O nás

Viac ako 10 rokov skúseností s vedením tréningov, riešením problémov vo výrobe elektronických zostáv a lakovaní dosiek plošných spojov.

© 2018 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One