Cookie Consent by Free Privacy Policy website Objavte digitálne mikroskopy Tagarno - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > Objavte digitálne mikroskopy Tagarno

Objavte digitálne mikroskopy Tagarno

18. decembra 2019

Stretli ste sa už so špičkovými digitálnymi mikroskopmi Tagarno? Dánska firma Tagarno už viac ako 40 rokov vyrába mikroskopy, ktoré využívajú najnovšie digitálne technológie. 

Mikroskopy nielen pre elektrotechnický priemysel

Digitálne mikroskopy Tagarno majú unikátnu technológiu zväčšenia, ktorá sa mimoriadne jednoducho ovláda. Technológia digitálneho mikroskopu umožňuje vidieť objekty pri ultra ostrom zväčšení, vďaka čomu môžete jednoducho spájkovať mikrokomponenty, kontrolovať umiestnenie a upevnenie komponentov a potom zdokumentovať Vašu prácu jediným klikom. Navyše, jeden digitálny mikroskop môžu naraz používať niekoľkí ľudia, čo výrazne zlepšuje a urýchľuje spoluprácu. Vďaka unikátnym vlastnostiam sú mikroskopy Tagarno využiteľné v mnohých priemyselných odvetviach ako napr. poľnohospodárstvo, potravinárstvo, elektrotechnika, medicína a samozrejme tiež vo výskume a vývoji. 

Mikroskopy Zip a Zap

Tagarno ponúka päť typov mikroskopov. Zip je základná rada, poskytujúca 53 násobné zväčšenie. Zap má flexibilné rameno a 128 násobné zväčšenie. Vďaka ohybnému ramenu a zabudovanému laserovému pointeru môže byť umiestnený nad dopravným pásom a presne kontrolovať potrebnú inšpekčnú plochu.

Mikroskopy Uno, Trend a Prestige

Rada Uno, Trend a Prestige umožňujú naplno využiť Tagarno aplikácie, ako je napríklad DXF overlay. Táto funkcia dokáže jednoducho identifikovať miniatúrne komponenty a zacentrovať na danú časť. Ďalšie aplikácie nájdete na našom eshope.

Mikroskop Uno má výborný pomer ceny a kvality. Má 92 násobné zväčšenie. Trend sa s 330 násobným rozlíšením dá použiť napríklad na kontrolu špecifických výbrusov. Prestige je technologicky najdokonalejší mikroskop, ktorý v spojení s novými aplikáciami umožňuje analýzu farieb, drobných častí a nečistôt. Mikroskop napríklad vie podľa farby orecha určiť jeho kvalitu a dá sa tak využiť v inšpekcií potravín a surovín. Alebo vo forenzných vedách.

Čo všetko ponúkajú digitálne mikroskopy Tagarno?

Zaujali Vás jednotlivé digitálne riešenia? Kontaktujte nás a radi Vám predstavíme všetky možnosti, ktoré ponúkajú vysoko kvalitné mikroskopy z dielne Tagarno: 02/ 2120 1800, info@realtimetec.sk 

Na našom eshope nájdete ďalšie výrobky z ponuky firmy Tagarno.

Pozrite si, ako skvele sa dajú využiť jednotlivé Tagarno aplikácie 

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies