Cookie Consent by Free Privacy Policy website FRONT vytvára nové možností - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > FRONT vytvára nové možností

FRONT vytvára nové možností

19. januára 2023

Mikroskop FRONT je novinka z dielne dánskej spoločnosti TAGARNO, ktorý vytvára nové možnosti v rámci digitálnej mikroskopie, pričom využíva známy softvér z iných mikroskopov TAGARNO.

FRONT je inteligentný a užívateľsky prívetivý digitálny mikroskop s rozsiahlou ponukou inteligentných a intuitívnych softvérových aplikácií.

To, čo ho však odlišuje, je jeho jedinečný dizajn. Bez ohľadu na zvolenú pracovnú hĺbku alebo úroveň zväčšenia bude mikroskop vytvárať mimoriadne ostré a robustné snímky, ktoré operátorom umožnia vykonávať presné a kvalitné analýzy s malým rušením okolitými pohybmi. Mikroskop je vyrobený z vysokokvalitných materiálov, ktoré vytvárajú krištáľovo čistý obraz a umožňujú Vám vidieť každý detail vašich vzoriek pri viac ako 600-násobnom zväčšení.

Mikroskop si môžete zakúpiť v dvoch prevedeniach: TAGARNO FHD FRONT alebo TAGARNO FHD FRONT PLUS.

Potrebujete merať vzorky priamo na obrazovke, porovnávať ich so zlatými vzorkami alebo niečo úplne iné? Toto všetko FRONT hravo zvládne. Jedinečnou funkciou aplikácie TAGARNO FRONT je možnosť zdieľať živý obraz z mikroskopu počas online stretnutí. Zdieľanie toho, čo vidí operátor, so vzdialenými kolegami poskytuje bezprecedentné možnosti diskusie o vzorkách okamžite po výskyte problému, pričom každý môže vidieť problém na vlastné oči, pre rýchlejšie a presnejšie riešenie problémov.

Zaujal Vás mikroskop TAGARNO FRONT a chcete sa dozvedieť viac? Neváhajte kontaktovať nášho obchodno-technického manažéra Ondreja Chrappu na tel. č. 0905 791 910 alebo na emailovej adrese ondrej.chrappa@realtimetec.sk

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies