Cookie Consent by Free Privacy Policy website Tréningová miestnosť pre prácu v elektrotechnickom a automobilovom priemysle - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > Tréningová miestnosť pre prácu v elektrotechnickom a automobilovom priemysle

Tréningová miestnosť pre prácu v elektrotechnickom a automobilovom priemysle

30. júla 2021

Ako uplatniť poznatky získané na IPC a ESD školeniach v praxi? Ako spoznať možnosti, ktoré prináša práca s jednotlivými zariadeniami prestížnych značiek využívaných v priemysle?

Realtime Technologies SK, s.r.o. má vo svojich priestoroch ukážkovú miestnosť, v ktorej si viete sami vyskúšať prácu s jednotlivými produktmi, ktoré na Slovensku distribuujeme. Praktická časť našich IPC a ESD školení prebieha práve v tejto miestnosti, aby si tak mohli účastníci kurzov v praxi hneď overiť teoretické poznatky, ktoré získali.

tréningová miestnosť pre prácu v elektrotechnickom a automobilovom priemysle

Čo všetko v tréningovej miestnosti nájdete?

 

A samozrejme nezabúdame ani na spotrebné produkty, ako sú čistiace spreje od MicroCare alebo cín od CRM Synergies. Máte cestu okolo Ambrovej 8, Bratislava a chcete si pozrieť produkty? Radi Vás kedykoľvek počas pracovných hodín privítame a prevedieme po tréningovej miestnosti. Zavolajte nám na 02/ 2120 1800 alebo napíšte na info@realtimetec.sk.

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies