Cookie Consent by Free Privacy Policy website Jednoducho inštalovateľná priemyselná podlaha? To existuje? - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > Jednoducho inštalovateľná priemyselná podlaha? To existuje?

Jednoducho inštalovateľná priemyselná podlaha? To existuje?

15. júla 2020

Povrch, po ktorom sa pohybujeme, zásadným spôsobom definuje náš pohyb. Viete, že každý rok skončí na pohotovosti kvôli pošmyknutiu na nevyhovujúcom povrchu viac ako milión ľudí? Pracovný úraz na klzkom povrchu, podlaha nevyhovujúca ESD normám, ktorá prispieva k poškodeniu elektroniky, podlaha, ktorá nezvláda záťaž a treba do nej neustále finančne investovať. To všetko sú reálne problémy, s ktorými sa budete moriť miesto toho, aby ste svoj cenný čas venovali zlepšovaniu výroby. Jedinečná priemyselná podlahová krytina Ecotile sa postará o to, aby ste mali čas na dôležité veci a nemuseli každú chvíľu riešiť podlahu.

Výhody dlaždíc Ecotile

  • Protišmykový povrch je všestranne využiteľný v každom type priestoru: od telocvične, garáže a výrobnej prevádzky, cez škôlku, obchod až po  autodielňu, elektráreň alebo letiskový hangár. Alebo v múzeu moderného umenia.
  • Mimoriadne odolná voči nárazom, vibráciám a oterom.
  • Zásadným spôsobom znižuje hlučnosť, prach a špinu.
  • Vďaka úžasne jednoduchej inštalácii nebudete musieť odstaviť výrobu. A nebudete k tomu potrebovať žiadne špeciálne nástroje alebo lepidlá. Skladací dizajn umožní zostavenie podlahy počas prevádzky. Priemyselná podlaha Ecotile je výnimočná tým, že ju nepotrebujete lepiť ani inak fixovať k podlahe. A vďaka tomu ju viete kedykoľvek rozobrať a presunúť na iné miesto.
  • Bohatý výber farieb a štruktúry povrchov. Potrebujete hladké dlaždice do detského kútika alebo odolné do veľkoskladu pod vysokozdvižné vozíky? Máme pre vás všetky možné varianty.
  • Ecotile je nevyhnutná výbava pre EPA zóny a všade tam, kde potrebujete minimalizovať statickú elektrinu. ESD podlaha je vyrobená z tvrdej PVC zmesi, ktorá obsahuje milióny malých vlákien z nehrdzavejúcej ocele. Spĺňa normy BS EN 61340-5-1 a IEC 61340. Vďaka použitej metóde sú vlákna v dlaždiciach rovnomerne rozmiestnené a garantujú tak vysoký ESD účinok.
  • Ecotile dlaždice máme k dispozícii aj s podlahovými nápismi – či už pre označenie EPA zóny, alebo so značkami pre sociálny odstup pre obdobie epidémie.
  • Životnosť dlaždíc je viac ako 20 rokov – a potom ich od Vás firma Ecotile zdarma zozbiera a postará sa o 100% recykláciu.
  • Výrobky Ecotile majú ISO certifikát a získali ocenenia Queen’s Awards for Enterprise za inovatívnu technológiu

Dlhodobo overené riešenie pre namáhané podlahy

Výrobky britskej spoločnosti Ecotile používajú renomované automobilky (Pirelli, Rolls-Royce, BMW), britská poštová služba Royal Mail, University of Birmingham alebo DK Engineering. Na Slovensku ich môžete nájsť vo firme Minebea Slovakia, Plastic Omnium, CRT alebo Kuehne Nagel, kde pomáhajú eliminovať statickú elektrinu. "Zakúpená podlaha spĺňa naše potreby, využívame ju už dlhšiu dobu a nemáme najmenší problém, že by sa nám zničila alebo niečo podobné. Z ESD auditového hľadiska taktiež bez problémov." hovorí Roman Soják zo spoločnosti Plastic Omnium.

Priemyselná podlaha Ecotile je najefektívnejšia priemyselná podlahová krytina, ktorá myslí na Vás a naše životné prostredie. Vďaka svojim mimoriadnym vlastnostiam je všestranne použiteľná v rôznych typoch priestorov. Realtime Technologies je výhradným distribútorom Ecotile na Slovensku. Radi Vám pomôžeme pri výbere správneho typu Ecotile dlaždíc pre Vaše priestory. Kontaktujte našu odborníčku na Ecotile, Lindu Sekuciovú na 0948/ 795 903 alebo na lsekuciova@realtimetec.sk.

Pozrite si jednotlivé typy dlaždíc v našom eshope

Pozrite si katalóg jednotlivých typov dlaždíc Ecotile.

 

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies