Cookie Consent by Free Privacy Policy website Naštartujte svoje zdravie - technológie, ktoré zlepšia Vaše pracovné prostredie - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > Naštartujte svoje zdravie - technológie, ktoré zlepšia Vaše pracovné prostredie

Naštartujte svoje zdravie - technológie, ktoré zlepšia Vaše pracovné prostredie

4. júna 2020

V práci trávime viac ako tretinu svojho dňa. Počas týždňa tam strávime viac času ako kdekoľvek inde. Ako zabezpečiť, aby sme aj v práci mali zdravé prostredie? Keď zanedbáte svoje zdravie, má to dlhodobé bolestivé následky. V Realtime Technologies vieme, že technológie majú slúžiť na zlepšenie nášho života a preto máme v ponuke výrobky, ktoré vám pomôžu predísť zdravotným problémom.

Koniec dýchaniu nebezpečných výparov

Stále ešte ručne lakujete DPS? Dýchate výpary riedidiel konformných povlakov? Prejdite na automatické strojové lakovanie Mycronic, aby vaši zamestnanci už nemuseli dýchať škodlivé látky. Strojové lakovanie má mnoho výhod oproti ručnému. Je rýchlejšie, presnejšie, kvalitnejšie a zároveň zdravšie. Pozrite si video, ako linka pracuje.

Prečítajte si viac o selektívnom lakovaní a konformných povlakov v článku Ako aplikovať selektívne lakovanie na elektronické zostavy.

Bojujeme proti bolesti chrbta

Bolí vás chrbát? Hľadáte spôsoby, ako ho šetriť?  Pri optickej inšpekcii sa už viac nemusíte krčiť. Digitálne mikroskopy Tagarno sú nastaviteľné a poskytujú tak oveľa väčší komfort. Keď pri optickej inšpekcii používate klasické mikroskopy, musíte sa vždy prikrčiť, aby ste dobre videli. Moderné digitálne mikroskopy sú oproti tomu oveľa pohodlnejšie a šetria vašu chrbticu. V elektrotechnickom priemysle sú dnes tieto mikroskopy už nevyhnutnosťou práve vďaka ich nastaviteľnosti. Prečítajte si viac o jednotlivých typoch mikroskopov Tagarno.

Dobrý vzduch je základ

Kvalita vzduchu, ktorý dýchame, zásadne vplýva na naše zdravie. A nejde len o čistotu vzduchu, ale tiež jeho vlhkosť. Príliš suchý vzduch poškodzuje našu sliznicu, vysušuje očné spojivky a zvyšuje chorobnosť. Japonská technológia zvlhčovania vzduchu vie spoľahlivo zvýšiť vlhkosť vzduchu na primeranú úroveň, znížiť prašnosť a ochladiť priestor. Zvlhčovače od IKEUCHI pomáhajú celoročne. Počas leta na ochladenie rozpáleného priestoru. Počas zimy na zvlhčenie presušeného vzduchu. Počas chrípkovej epidémie alebo epidémie koronavírusu na dezinfekciu priestorov. Spoznajte riešenia pre vašu firmu.

Sme tu pre vás

Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás na info@realtimetec.sk alebo 02/21 20 1800.

Pozrite si celé portfólio našich produktov na eshope.

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies