Cookie Consent by Free Privacy Policy website Podlaha pre všetky priemyselné odvetvia - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > Podlaha pre všetky priemyselné odvetvia

Podlaha pre všetky priemyselné odvetvia

6. septembra 2021

Veľmi dôležitým parametrom pre dlhú životnosť podlahy je predovšetkým správny výber podlahy. Predtým ako si vyberiete podlahu by ste mali mať jasno, kde chcete mať podlahu položenú, či sa jedná o výrobné haly, EPA zónu alebo dokonca o kancelárske priestory. Na základe toho Vám vieme poradiť pri správnom výbere podlahy, zabezpečiť tovar a taktiež aj inštaláciu.

Podlahová dlažba

Pri väčšine tradičných podlahových krytín, napríklad pri epoxidových živicových náteroch, musíte nielen odstaviť veľkú časť prevádzky počas procesu inštalácie, ale musíte podlahu aj pravidelne udržiavať a vymieňať. Podlahové dlaždice Ecotile, vyrábané vo Veľkej Británií, patria medzi odolné priemyselné podlahové riešenie, ktoré je oveľa univerzálnejšie. Dlaždice ponúkajú väčšie teplo a izoláciu ako betón a znižujú únavu používateľov. Podlahová dlažba vyzerá elegantne a vydrží priemyselné používanie až 3,5 tony bez zaťaženia so zárukou 10 rokov.

Podlahové dlaždice Ecotile sú tvrdé, odolné a izolačné a tým sa stávajú ideálnym riešením pre všetky priemyselné odvetvia od skladov a servisov cez školy, telocvične a komerčné priestory až po letiskové hangáry alebo elektrárne. Dlaždice sú schopné odolať každodennému intenzívnemu používaniu ťažkých paliet, vysokozdvižných vozíkov a dokonca aj nákladných vozidiel.

A viete čo je na podlahových dlaždiciach Ecotile najlepšie? Vďaka jednoduchej inštalácií nebudete musieť odstaviť výrobu a v prípade potreby môžete kombinovať dlaždice tak ako Vám vyhovuje s možnosťou vyhotovenia loga Vašej spoločnosti na mieru. Navyše dlaždice môžete kedykoľvek rozobrať a premiestniť na iné miesto. Chcete sa dozvedieť aj o iných výhodách podlahových dlaždíc Ecotile? Prečítajte si náš článok Jednoducho inštalovateľná priemyselná podlaha? To existuje?

Progresívne zmýšľajúci klienti vrátane BMW, Royal Mail a Rolls Royce si vyberajú Ecotile, pretože im záleží na tom, aby vytvorili ľahko udržiavateľné, efektívne pracovné prostredie pre svojich zamestnancov a inteligentné a bezpečné priestory pre svojich zákazníkov.

Pozrite si našu ponuku ESD podlahových dlaždícpodlahových dlaždíc bez ESD vlastností.

 

Podlahová farba

Zvažujete montáž podlahy, ktorú už viac nechcete meniť? Aj v takomto prípade máme pre Vás riešenie. Podlahová farba AstraStat má vynikajúcu priľnavosť k povrchom na minerálnej báze, ako je betón, kameň, cement a magnezitový poter, ale aj ku kovom a izolačným podkladom, ako je epoxidová živica, polyuretán, PVC, linoleum a drevo. AstraStat ESD je tiež ideálny na ošetrenie nedostatočne vodivých povrchov obkladov a dlažieb alebo ako trvalá tesniaca úprava izolačných povrchov obkladov a dlažieb.

Podlahová farba s elektrickými disipatívnymi vlastnosťami spĺňa špecifickú bezpečnostnú funkciu a preto bola špeciálne vyvinutá na použitie najmä v oblastiach akými sú:

  • elektronika (ESD ochrana)
  • chémia a pyrotechnika (ochrana proti výbuchu)
  • medicína a mikrotechnológia (ochrana pred kontamináciou, prevencia elektrostatickej príťažlivosti)
  • čisté priestory pre triedu 5 podľa normy ISO

Inými slovami farba AstraStat je 2-zložkový polyuretánový náter na báze rozpúšťadiel, ktorý má vynikajúcu kryciu schopnosť, pričom jej elektrické vlastnosti sú nezávislé od starnutia, teploty a vlhkosti. Medzi ďalšie výhody patrí dobrá odolnosť voči chemikáliám a vysoká odolnosť voči oderu.

Podlahovú farbu možno dostať v štandardných odtieňoch modrej farby: RAL 7032, RAL 7035, RAL 7044 a RAL 5014. Okrem štandardných odtieňov je však možné väčšinu farieb vyrobiť v približných RAL odtieňoch.

Zaujala Vás podlahová dlažba alebo podlahová farba? Chcete zistiť viac? Neváhajte nás kontaktovať na emailovej adrese info@realtimetec.sk alebo na telefónnom čísle +421 2 2120 1800.

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies