Cookie Consent by Free Privacy Policy website TAGARNO predstavuje nový systém online aktualizácií firmware - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > TAGARNO predstavuje nový systém online aktualizácií firmware

TAGARNO predstavuje nový systém online aktualizácií firmware

10. marca 2021

Koniec USB kľúčom

Odteraz Vás digitálny mikroskop TAGARNO sám upozorní, keď sú k dispozícií nové aktualizácie. Mikroskop sa dokonca vie aktualizovať sám a Vy tak nemusíte sťahovať systémové súbory a prenášať ich do mikroskopu cez USB kľúč. Aby ste mohli využívať túto možnosť, je potrebné mikroskop najskôr aktualizovať. Potom pripojte mikroskop k internetovej sieti cez ethernetový kábel. V tomto linku nájdete video, ktoré Vám ukáže, ako za 15 sekúnd mikroskop aktualizovať.

Máme pre Vás aj offline aktualizácie

Pre mikroskopy, ktoré nie sú online, máme samozrejme stále k dispozícií aj offline aktualizácie. Ak však prejdete na online aktualizácie, ušetrí Vám to veľa času a energie.

Bezpečné riešenie

S uvedením firmware 6.00 TAGARNO postupne začína prechod na plne cloudové riešenia. Hlavná výhoda je možnosť aktualizácie priamo cez internet, bez potreby používať USB kľúče. Pri novom riešení je nevyhnutné, aby bol mikroskop pripojený k firemnej sieti a mal prístup na internet cez HTTPS. Použitie HTTPS na prístup k TAGARNO cloudovým službám garantuje dôvernosť, autenticitu a integritu vymieňaných dát.

Porovnávajte vzorky s referenčnými fotkami v reálnej veľkosti

Aby sa Vám lepšie porovnávali vzorky s referenčnými fotkami, TAGARNO vylepšilo File manager a teraz si tam viete fotky zobrazené v režime ukážky zobraziť vo veľkosti, v akej boli zachytené. File manager má predvolené, že celú fotografiu vidíte v režime ukážky. Teraz si zobrazenie viete zmeniť z „Aspect fit“ na „Aspect fill“ kliknutím na pravú stranu myši.

Potrebujete pomôcť s updatom? Obráťte sa na nás, radi Vám pomôžeme: Michal Raus – mraus@realtimetec.sk, 0917 112 716

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies