Cookie Consent by Free Privacy Policy website SensMax bezdrôtové meranie a záznam teploty a vlhkosti - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > SensMax bezdrôtové meranie a záznam teploty a vlhkosti

SensMax bezdrôtové meranie a záznam teploty a vlhkosti

12. mája 2020

Vzdialený systém monitorovania teploty a vlhkosti sa skladá z troch komponentov - bezdrôtových snímačov teploty a vlhkosti, LAN /3G brána a online reportovací softvér. Bezdrôtové senzory čítajú parametre teploty a vlhkosti a dodávajú ich do online reportovacieho softvéru každých 5 minút.

Bezdrôtové monitorovacie senzory firmy SensMax sú zariadenia napájané z batérie, ktoré pracujú až 5 rokov až do ďalšej výmeny batérie. Môžete si vybrať rôzne senzory podľa vašich špecifikácií projektu. Senzory slúžia pre monitorovanie teploty v štandardných rozsahoch -30 ℃ / + 55 ℃ s presnosťou ± 0,5 and a rozlíšením 0,1 or, alebo teplotné snímače so sondou, ktorá dokáže merať široký rozsah teplôt.

Dátová brána zbiera štatistické informácie až z 200 bezdrôtových monitorovacích snímačov do vzdialenosti 150 m. Má krátkodobú záložnú pamäť, ktorá zabraňuje úniku dát v prípade zlyhania internetového pripojenia. Online reportovací portál SensWeb zobrazuje štatistické informácie pre každú skupinu snímačov teploty a vlhkosti.

Môžete nastaviť povolené min / max teplotné a vlhkostné rozsahy a získať upozornenia, ak bol niektorý z parametrov presiahnutý. Je tu možnosť nahrať mapu obchodu a umiestniť naň senzory, ktoré vám pomôžu ľahko identifikovať problémy v konkrétnych chladničkách. Existuje možnosť použitia funkcie DigitalFilter, ktorá pomáha vypočítať skutočnú teplotu produktu v mrazničke a vyhnúť sa alarmom spôsobeným krátkodobým porušením teploty, napr. keď zákazník otvorí dvere chladničky, aby mohol vybrať tovar.

Pre každého užívateľa systému si môžete nastaviť individuálne e-mailové alebo SMS (nepovinné) notifikácie podľa svojej úlohy v spoločnosti.

Produkty nájdete v našom e-shope: RealtimeShop.sk

Máte otázky, kde všade sa dajú senzory využiť a či sú vhodné pre Vás a Vaše podnikanie? Zavolajte nám na 02/2120 1800 alebo napíšte na info@realtimetec.sk. 

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies