Cookie Consent by Free Privacy Policy website Nové aplikácie a softvér od spoločnosti Tagarno - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > Nové aplikácie a softvér od spoločnosti Tagarno

Nové aplikácie a softvér od spoločnosti Tagarno

11. septembra 2019

Dánska firma Tagarno, ktorá vyrába špičkové digitálne mikroskopy, neustále prináša nové a nové aplikácie, ktoré užívateľom pomáhajú pri plnohodnotnom využití ich zariadení. 

Medzi nové aplikácie patria nasledovné:

TAGARNO DXF Overlay (FHD UNO, FHD TREND a FHD PRESTIGE)

DXF Overlay

DXF Overlay slúži ako malý systém AOI, kde viete pomocou DXF súboru  skontrolovať rozloženie komponentov. Jednou z najlepších funkcií aplikácie je panel vyhľadávania, ktorý sa dá použiť na vyhľadávanie konkrétnych častí vzorky (resp komponentov). To umožňuje užívateľovi ľahko nájsť komponent, ktorý by mohol byť chybný alebo vyžaduje dôkladnejšiu kontrolu. Samotná aplikácia sa dá vďaka tomu uplatniť predovšetkým pri reworkoch. Pomocou vyhľadania komponentu operátor eliminuje možnosť, že by urobil rework na nesprávnom komponente. Táto aplikácia bola vyvinutá na kontrolu dosiek plošných spojov v dôsledku miniaturizácie komponentov v priemysle, ale môže mať mnoho ďalších použití v rôznych odvetviach. V poľnohospodárstve sa napríklad aplikácia DXF používa na overenie veľkosti semien.

TAGARNO Image Analysis, Speck Counter (FHD TREND a FHD PRESTIGE)

Čítač nečistôt je nový spôsob detekcie škvŕn alebo nečistôt vo vzorke s presným a automatickým softvérom. Aplikácia umožňuje upraviť nastavenia, ako je napríklad veľkosť škvrny, odtieň sivej a farebný odtieň škvrny v danej vzorke. Aplikácia bola vyvinutá na kontrolu múky, aby sa zabezpečila vysoká úroveň kvality výroby múky. Viete ju ale uplatniť aj v iných priemyselných odvetviach, kde je potrebné detegovať škvrny či nečistoty.

TAGARNO Image Analysis, Particle Analyzer (FHD TREND a FHD PRESTIGE)

Analyzátor častíc od spoločnosti TAGARNO je ideálny na analýzu a overovanie veľkostí a tvarov. Cieľom aplikácie je kontrola kvality produktu efektívnym a presným spôsobom. Pri použití tejto aplikácie budete vykonávať automatické a objektívne analýzy, ktoré eliminujú subjektívne aspekty kontroly kvality. To tiež uľahčuje porovnávanie vzoriek kontrolovaných rôznymi operátormi, pretože všetci používali rovnaké nastavenia / šablóny. Aplikácia je špeciálne vyvinutá na overenie veľkosti a tvaru rybích peliet pri výrobe krmiva pre ryby, ale má mnoho ďalších potenciálnych využití, napríklad aj vo forenznej analýze.

TAGARNO Image Analysis, Color Analyzer (FHD TREND a FHD PRESTIGE)

Analyzátor farieb od spoločnosti TAGARNO je ideálny na meranie hodnôt farby vo vzorke. Aplikácia vypočíta priemernú hodnotu farby vzorky, zobrazí všetky identifikované hodnoty farby vo vzorke na grafe označujúcom farbu a zobrazí predchádzajúce výsledky analýzy na ľahké porovnanie medzi vzorkami. Aj keď je farebný analyzátor špeciálne vyvinutý na kontrolu praženia arašidov, má aplikácia mnoho ďalších potenciálnych využití.

Pozrite si, ako ľahko a efektívne sa pracuje s digitálnymi mikroskopmi Tagarno.

 

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies