Cookie Consent by Free Privacy Policy website Naši zákazníci už vedia, ako ušetriť čas a peniaze - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > Naši zákazníci už vedia, ako ušetriť čas a peniaze

Naši zákazníci už vedia, ako ušetriť čas a peniaze

25. februára 2020

Realtime Technologies SK je jediná firma na Slovensku, ktorá školí štandard IPC-7711/21 – rework, repair and modification (prepracovanie, oprava a modifikácia). Okrem oficiálneho školenia sme našim zákazníkom 18. februára poskytli príležitosť zdarma si vyskúšať rework v praxi na PDR zariadeniach, ktoré distribuujeme.

Čo bolo pre účastníkov najzaujímavejšie? Okrem popisu funkcionality si mohli naživo vyskúšať rework konkrétnych chybných dosiek plošných spojov a zistiť tak výhody PDR. Mohli tak vidieť, napr. koľko trvá práca s jednou doskou plošných spojov, porovnať si rozdiely medzi typmi šošoviek, vyskúšať si výmenu BGA komponentov alebo zistiť, ako vytvárať profil pre odobratie LED diódy.  

Ako PDR šetrí čas? Za hodinu na ňom viete reworkovať priemerne štyri dosky plošných spojov. Ako PDR šetrí peniaze? V prípade, že sa Vám vo výrobe nahromadia poškodené dosky plošných spojov, nemusíte ich vyhadzovať. Stačí ich reworkovať na PDR zariadeniach. Na PDR navyše viete reworkovať komponenty, ktoré sa ručne nedajú spracovať.

Ukážku, ako prebiehala praktická časť seminára, nájdete na našom YouTube kanáli.

Ak ste sa nemohli semináru zúčastniť, nezúfajte. Vždy sa môžete sa zúčastniť nášho ďalšieho semináru. Ak máte záujem, dajte nám vedieť na info@realtimetec.sk, kedy máte záujem o ďalšiu ukážku.

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies