Cookie Consent by Free Privacy Policy website CORproTRONIC – kvalitnejšie balenie pre Vaše produkty - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > CORproTRONIC – kvalitnejšie balenie pre Vaše produkty

CORproTRONIC – kvalitnejšie balenie pre Vaše produkty

11. marca 2022

Inovatívny ESD materiál pre vysoké požiadavky

Komponenty a zostavy sú čoraz menšie a citlivejšie a tým sa zvyšujú aj príslušné požiadavky na profesionálnu ochranu. Požiadavky na tienenie sa v norme ANSI/ESD S541 zvýšili z 50 nJ na 20 nJ. Táto úprava sa očakáva aj v blízkej budúcnosti pre štandard DIN EN 61340-5-3.

Spoločnosť HANS KOLB je už mnoho desaťročí kompetentným partnerom pre všetky ESD obaly pre citlivé elektronické komponenty. V dôsledku zmeny požiadaviek v štandarde a moderným výrobným procesom vyvinula nový typ materiálu, CORproTRONIC, ktorý spĺňa nielen vysoké požiadavky na tienenie. Ponúka aj úplne novú flexibilitu.

Rôznorodé riešenie, jednotná ochrana

Vďaka konštruktívnym riešeniam na mieru vám ponúkame presne také obalové riešenie, aké potrebujete pre Vaše manipulačné, prepravné a logistické procesy. Presvedčte sa o vlastnostiach ESD balenia CORproTRONIC® a využite ďalšie zlepšené technické vlastnosti tohto inovatívneho materiálu.

Viac informácií nájdete v katalógu alebo nás neváhajte kontaktovať.

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies