Cookie Consent by Free Privacy Policy website Zabijak koronavírusu už i v slovenských výrobných podnikoch - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > Zabijak koronavírusu už i v slovenských výrobných podnikoch

Zabijak koronavírusu už i v slovenských výrobných podnikoch

20. marca 2020

Zatvárať, či nezatvárať? To je kľúčová otázka slovenských výrobných firiem posledné dni. Veľký tlak odborárov apeluje najmä na vysoké zdravotné riziká pre zamestnancov. Vedenia podnikov argumentujú tým, že robia všetky dostupné opatrenia. Ako však presvedčiť zamestnancov a odborárov, že sa skutočne nemajú čoho báť? Napríklad používaním výkonného priemyselného rozprašovača na sekundárnu dezinfekciu, ktorá s istotou zabíja vírusy – japonského  rozprašovača AKIMIst®.
Výrobné podniky musia fungovať ďalej. Pri maximálnej možnej ochrane zamestnancov proti novému koronavírusu. Úplným základom je (popri striktnej osobnej hygiene) sekundárna dezinfekcia priestorov. Na slovenskom trhu máme pre Vás priemyselný rozprašovač tvoriaci suchú hmlu, ktorá prenikne do každého rohu miestnosti - AKIMIst® E. Tento priemyselný zvlhčovací systém rozprašuje mikroskopické kvapky, menšie ako 10μm, teda „suchú hmlu“. Kvapky dezinfekcie sú pritom také malé, že umožňujú sekundárnu dezinfekciu bez zmáčania prostredia. Dezinfekciu teda môžete realizovať niekoľkokrát za deň, aj počas plnej prevádzky. A zamestnanci nebudú mať pritom nepríjemný pocit dopadania neznámej tekutiny na seba.

 

 

 

 

 

AKIMIst® je osvedčený produkt so 60-ročnou tradíciou a vysokou japonskou kvalitou. Najmä v poslednom období patrí medzi najúčinnejšie nástroje boja proti novým, ničivým vírusom, z ktorých mnohé vznikli práve v Ázii. Vtáčia chrípka SARS, či ázijská chrípka pomohli zdokonaliť AKIMIst® v najkrízovejších situáciách.  
Teraz pomáha AKIMIst® práve v krajine, ktorá trpí novým koronavírusom najviac – v Taliansku. Tu ho vláda spolu s dezinfekčným kontajnerom používa v boji s novým koronavírusom na dezinfekciu a čistenie verejných priestorov suchou hmlou.

Nie je to len však len COVID-19. Priemyselné rozprašovacie systémy AKIMIst® od firmy IKEUCHI pomôžu tiež zvyšovať vlhkosť vo výrobných halách, či pracovných priestoroch. Tá najmä v zime klesá často pod 20 %, čo môže spôsobiť zamestnancom zdravotné komplikácie, ale tiež zvyšuje riziko vzniku elektrostatického náboja, ktorý môže poškodiť výrobky. V neposlednom rade minimalizuje riziká rozšírenia ďalších, bežných ochorení na pracovisko ako napríklad chrípky.

IKEUCHI zariadenia hodnotia naši zákazníci veľmi pozitívne: „Systém IKEUCHI má pre nás v porovnaní s inými systémami, ktoré sme predtým používali (vysokotlak, parné zvlhčovanie) množstvo výhod. Predovšetkým by som chcel oceniť jeho BEZPORUCHOVOSŤ, takmer žiadne náklady súvisiace s jeho servisovaním a prevádzkou, rovnako ako aj spôsob distribúcie suchej hmly (rozprašovanie vody pomocou stlačeného vzduchu) - rovnomerné rozprašovanie bez kvápania, striekania vody a pod.“  hovorí Tomáš Kulich z firmy ENICS Slovakia, s.r.o. 

Rozprašovače AKIMIst® na Slovensku distribuuje Realtime Technologies, ktorá je medzinárodným špecialistom na priemyselné technológie. Okrem Slovenska pôsobí i v Českej republike, Rumunsku a Írsku.

Priemyselné zvlhčovacie systémy IKEUCHI ponúkajú riešenia prispôsobené špecifikám každého priemyslu. 

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn   Facebook  YouTube YouTube

© 2018 - 2023 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies