Cookie Consent by Free Privacy Policy website Zabezpečovali sme dezinfekciu najväčšej slovenskej IT konferencie - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > Zabezpečovali sme dezinfekciu najväčšej slovenskej IT konferencie

Zabezpečovali sme dezinfekciu najväčšej slovenskej IT konferencie

15. decembra 2020

Začiatkom decembra, 7. až 9. decembra sa v hoteli Crowne Plaza konala najväčšia slovenská IT konferencia, ITAPA 2020. Organizátori podujatia mali pred sebou ťažkú úlohu – ako zabezpečiť, aby boli priestory hotela pre účastníkov konferencie úplne bezpečné?

V roku 2019 sa dvojdňového kongresu ITAPA zúčastnilo 700 ľudí. V čase epidémie bolo jasné, že fyzická účasť na podujatí bude nižšia, napriek tomu však bolo isté, že príde minimálne 200 ľudí.

ITAPA nakoniec v spolupráci s partnerskými firmami vytvorila bezpečné corona-free prostredie. Realtime Technologies SK s.r.o. bol jeden z partnerov a na kongrese ITAPA 2020 zabezpečoval sekundárnu dezinfekciu suchou hmlou. 

dezinfekcia suchou hmlou

Naše AKIMist® mobilné dezinfekčné jednotky - DryFog boli rozmiestnené všade tam, kde boli najviac potrebné. Do hotela sa mohli dostať len ľudia, ktorí mali platný PCR alebo antigénový test. Antigénové testy sa robili tiež na mieste, v priestoroch hotela. Mobilné dezinfekčné jednotky boli umiestnené v „čakárňach“, kde sa čakalo na výsledky testov.  Ďalšie boli v priestoroch hotela, kde sa pohybovalo najviac ľudí, tj. pred vstupom do hlavnej prednáškovej sály.

Komplexné riešenie sekundárnej dezinfekcie suchou hmlou ako aj riešenia priemyselného zvlhčovania, ktoré spoločnosť Realtime Technologies zabezpečuje, prezentoval riaditeľ spoločnosti, Michal Porubec, tiež v prezentácii Inteligentná hmla.

Sme hrdí na to, že AKIMist® mobilné dezinfekčné jednotky - DryFog boli použité na podujatí, ktorého sa zúčastnili najvyšší vládni predstavitelia a pomohli zabezpečiť bezpečné prostredie pre všetkých zúčastnených.

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn   Facebook  YouTube YouTube

© 2018 - 2023 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies