Cookie Consent by Free Privacy Policy website Priemyselná dezinfekcia priestorov: aký dezinfekčný prostriedok použiť? - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > Priemyselná dezinfekcia priestorov: aký dezinfekčný prostriedok použiť?

Priemyselná dezinfekcia priestorov: aký dezinfekčný prostriedok použiť?

15. apríla 2020

Ľudskému oku neviditeľné častice vírusov a baktérií sú veľmi odolné a dokážu prežiť mimo ľudského tela na väčšine povrchov niekoľko dní. Podľa viacerých štúdií napríklad koronavírus dokáže dva dni prežiť na dreve a oblečení, tri dni na kove a plastoch a až štyri dni na skle a bankovkách. Ako bojovať s nepriateľom, ktorý nás ohrozuje, je odolný a vytrvalý a ťažko detekovateľný?

Realtime Technologies má pre Vás dezinfekčný prostriedok vhodný na priemyselnú dezinfekciu priestorov, ktoré likvidujú koronavírus. Pri dezinfekcii priestoru je dôležité vybrať si prostriedok, ktorý porazí vírus, ale zároveň nie je nebezpečný pre ľudí. Práve takúto priemyselnú dezinfekciu, ktoré viete rozprašovať pomocou AKIMist® mobilnej dezinfekčnej jednotky - DryFog, máme pre Vás v ponuke.

Šetrnú dezinfekciu Dezanol, ktorú viete použiť aj v miestnosti plnej ľudí, vyrába firma AQUASYSTEM. Firma Aquasystem na trhu pôsobí od roku 2001 a zaoberá sa vývojom nových technológií na čistenie vody a ekologických čistiacich prostriedkov. Dezinfekčný prostriedok DEZANOL sa vyrába elektrodialýzou nasýteného roztoku soli. Postup výroby je založený na elektrochemickej a fyzikálnej aktivácii vody a soli. Kľúčovým prvkom technológie je viacstupňová úprava nasýteného roztoku soli s použitím rôznych elektród s krycou vrstvou z ušľachtilých kovov a špeciálnej membrány.  

  • Účinná na baktérie, vírusy vrátane koronavírusu, plesne a spóry
  • Dezinfekciu je možné aplikovať aj v miestnosti plnej ľudí, keďže nie je dráždivá voči pokožke ani očiam
  • Číry dezinfekčný prostriedok s neutrálnym pH tiež účinne odstraňuje zápach
  • Ekologická dezinfekcia, ktorá nie je toxická ani agresívna
  • Ideálna na použitie v zdravotníctve, potravinárstve a veterinárnej medicíne

Riešenie, ktoré s úspechom používajú napríklad aj v malej českej obci Příluka a okolitých obciach regiónu Litomyšlska, je ideálne na rozľahlé priestory (skladové priestory, haly, pivnice, chodby) a menší pohyb ľudí. Pozrite si fotogalériu obce z postupu dezinfekcie. 

Ak nemáte technické vybavenie na dezinfekciu, firma Realtime Technologies má v portfóliu produktov tiež AKIMist® mobilná dezinfekčná jednotka – DryFog, ktorá zabezpečuje sekundárnu dezinfekciu suchou hmlou.

Zaujal Vás tento dezinfekčný prostriedok? Kúpte si ho v našom online shope a zbavte Vaše priestory koronavírusu ešte dnes. 

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn   Facebook  YouTube YouTube

© 2018 - 2023 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies