Úvod > Realtime News > Novinka: Brána na meranie telesnej teploty

Novinka: Brána na meranie telesnej teploty

18. mája 2020

V prípade, že stojíte pred otázkou, ako najefektívnejšie monitorovať telesnú teplotu u väčšieho množstva ľudí, môžu byť riešením práve naše automatické brány.

Frekventované miesta pohybu, ako sú napríklad letiská, výrobné podniky alebo obchodné centrá často čelia zvýšeným požiadavkám na rýchlosť merania telesnej teploty. Zvýšená telesná teplota je totiž jeden z príznakov ochorenia COVID-19.

Problémom môžu byť miesta, kde sa zvykne vytvoriť tzv. „lievik“ z dôvodu, že manuálne meranie telesnej teploty u osôb je zdĺhavý proces. Príliš veľa osôb na jednom mieste má za následok zvýšenie rizika prenosu nákazy.

Automatické meracie brány svojou vysokou rýchlosťou merania zabezpečia kontinuálny a plynulý pohyb osôb. Brána vizuálne a zvukovo upozorní na osobu so zvýšenou teplotou.

Zariadenie je možné konfigurovať v širokom rozsahu, čo umožní vhodne prispôsobiť jeho funkcionalitu Vašim potrebám.

Produktový rad tvoria zariadenia, pri ktorých si môžete vybrať, či máte záujem o detektor kovov. Systém, ktorý tieto zariadenia obsahujú, automaticky ukladá anonymnú informáciu o počte testovaných osôb.

Pozrite si dostupné varianty na našom eshope.

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás na kolar@realtimetec.sk alebo 0948 431 415.

Späť

Novinka: Brána na meranie telesnej teploty

Naši partneri

Medzi naších partnerov patria medzinárodné spoločnosti, ktoré sú jednotkou na trhu. Vďaka ním vieme zabezpečiť kvalitu, efektívnosť, uľahčenie práce a šetrenie času a taktiež aj vysokú odbornosť.

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn  Facebook  YouTube YouTube

O nás

Viac ako 10 rokov skúseností s vedením tréningov, riešením problémov vo výrobe elektronických zostáv a lakovaní dosiek plošných spojov.

© 2018 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One