Cookie Consent by Free Privacy Policy website Účinná a rýchla dezinfekcia priestorov? S pomocou AKIMist® E od Ikeuchi - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Realtime News > Účinná a rýchla dezinfekcia priestorov? S pomocou AKIMist® E od Ikeuchi

Účinná a rýchla dezinfekcia priestorov? S pomocou AKIMist E od Ikeuchi

12. marca 2020

Potrebujete rýchlo a efektívne sekundárne dezinfikovať svoje priestory? Využite pri tom priemyselný rozprašovač na suchú hmlu AKIMist® E. AKIMist® rozprašuje jemnú suchú hmlu, v ktorej sú kvapky menšie ako 10 mikrónov. Takáto veľkosť kvapiek umožňuje umožňuje dosiahnuť takmer 100% relatívnu vlhkosť, ktorá dosiahne do každého rohu a bodu miestnosti. Výsledným efektom je úplná dezinfekcia každej časti miestnosti.

V Taliansku práve pre tieto vlastnosti AKIMist® spolu s prenosnou nádržou a dezinfekčným prostriedkom používajú v boji s koronavírusom na sekundárnu dezinfekciu a čistenie verejných priestorov suchou hmlou. V ponuke máme dva typy AKIMist® E, ktoré sa dajú na tento účel využiť.

AKIMist® E 

Tento model priemyselného rozprašovača je z polypropylénu. Jeho trysky sú kompozit nehrdzavejúcej oceli (S303), PPS (polyfenylénsulfid) a FKM (tetrafluóretylénpropylénový kaučuk). V Taliansku ho používajú na rozprašovanie H2O2  roztoku. Nižšie vidíte jeho použitie v praxi na Slovensku, v pobočke Fokus, očná optika. AKIMist® mobilná dezinfekčná jednotka - DryFog si viete kúpiť v našom eshope. 

dezinfekcia priestorov

AKIMist® E TN

Tento model priemyselného zvlhčovača je zložený z titánu (TB340), PP (polypropylén), PPS (polyfenylénsulfid) a FKM tetrafluóretylénpropylénový kaučuk). Vďaka tomuto zloženiu je viac odolný voči účinkom rôznych chemikálií.

Kde všade viete AKIMist® využiť? Je ideálny na sekundárnu dezinfekciu priestorov od potravinárstva, nemocníc, zdravotníckych zariadení, lekární, predajní až po kancelárie. AKIMist® mobilná dezinfekčná jednotka - DryFog si viete kúpiť v našom eshope.

Pozrite si použitie AKIMist® na sekundárnu dezinfekciu verejných priestorov. 

Ktorý model je vhodnejší pre sekundárnu dezinfekciu Vašich priestorov a dezinfekčné prostriedky, ktoré chcete použiť? Radi Vám poradíme.

Detaily riešenia nájdete tu. 

Pozrite si špecifikáciu v katalógu. 

Späť

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn   Facebook  YouTube YouTube

© 2018 - 2023 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies