Úvod > Naše služby > Vývoj, výroba a distribúcia IoT senzorov > SensorLink

SensorLink

Platforma SensorLink ponúka bezdrôtové sledovanie prevádzkových parametrov elektrických alebo pneumatických zariadení v reálnom čase. Kompletné riešenie od senzorov, cez Bránu (GSM/LAN) až po analytické software-ové nástroje.

 

Platforma SensorLink ponúka bezdrôtové sledovanie prevádzkových parametrov elektrického alebo pneumatického náradia v reálnom čase. Kompletné riešenie od senzorov, cez Bránu (GSM/LAN) až po analytické software-ové nástroje.

Samotné senzory sú napájané batériou s niekoľkoročnou výdržou a vďaka minimálnym rozmerom nemajú žiadny negatívny dopad na obsluhu.

Šetrenie nákladov, optimalizácia výroby, prehľad o spotrebe a využití jednotlivých nástrojov... to sú hlavné výhody technológie SensorLink.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať...

Naši partneri

Medzi naších partnerov patria medzinárodné spoločnosti, ktoré sú jednotkou na trhu. Vďaka ním vieme zabezpečiť kvalitu, efektívnosť, uľahčenie práce a šetrenie času a taktiež aj vysokú odbornosť.

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn  Facebook  YouTube

O nás

Viac ako 10 rokov skúseností s vedením tréningov, riešením problémov vo výrobe elektronických zostáv a lakovaní dosiek plošných spojov.

© 2018 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One