Cookie Consent by Free Privacy Policy website SensMax - senzory teploty a vlhkosti - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Naše služby > Vývoj, výroba a distribúcia IoT senzorov > SensMax - senzory teploty a vlhkosti

SensMax - senzory teploty a vlhkosti

SensMax bezdrôtové meranie a záznam teploty/vlhkosti

Čoraz viac odvetví ako napríklad potravinárstvo alebo výroba a distribúcia liekov vyžadujú záznam a uchovanie teploty pri výrobe a skladovaní (HACCP*). Pre dodržanie neprerušeného teplotného reťazca je mimoriadne dôležitá aj evidencia teploty a vlhkosti. Viesť papierové záznamy a ručne zapisovať teplotu je mimoriadne neefektívne z personálneho aj ekonomického hľadiska. Naše riešenie Vám zaznamená teplotu každých 5 minút, a túto hodnotu uloží do Cloudu (služba SensGuard). Kedykoľvek sú tieto údaje k dispozícii, v prípade poklesu alebo nárastu teploty mimo nastavený rozsah, Vám príde upozornenie formou SMS alebo na e-mail.

Teplotné senzory (teplomery) majú miniatúrne rozmery, sú bezdrôtové (výdrž batérie až 5 rokov) a je možné ich umiestniť kamkoľvek, čím zabezpečíte kontrolu teplotného reťazca. Zo senzorov sa údaje automaticky ukladajú a následne je možné veľmi jednoducho vygenerovať report za požadované obdobie.

Sklady a predajne potravín, skleníky, výroba potravín, lekárne, knižné a umelecké archívy, mraziace a chladiace boxy - tam všade sa používajú senzory SensMax na meranie teploty a vlhkosti.

Produkty nájdete v našom e-shope: RealtimeShop.sk

Radi Vám poradíme pri výbere optimálneho riešenia pre Vašu firmu. Zavolajte nám na 02/2120 1800 alebo napíšte na info@realtimetec.sk.

Meranie teploty

 

teplomer meranie teploty a vlhkosti

 

Záznam teploty

 

 

 

 

 

 

 

 

* Systém HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points - analýza nebezpečenstiev a kritických kontrolných bodov) je systém riadenia zdravotnej neškodnosti potravín založený na prevencii uplatňovanom v rámci pravidiel zákona NR SR č. 152/1995 Z. z. o potravinách v znení neskorších predpisov (§ 4 ods. 1 a 2 pís. a) ), Potravinového kódexu Slovenskej republiky (8. Hlava, § 251-§ 256), Európskej legislatívy (Nariadenie 852/2004 o hygiene potravín, vrátane požiadaviek potravinového práva) a zákona NR SR č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení (§ 26 ods. 4 pís. c) ).

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn  Facebook  YouTube YouTube

© 2018 - 2022 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies