Cookie Consent by Free Privacy Policy website Moduly pre IoT - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Naše služby > Vývoj, výroba a distribúcia IoT senzorov > Moduly pre IoT

Moduly pre IoT

LoRa moduly

Meranie spotreby energií (plyn, elektrina, voda), monitoring rôznych stavov či diaľkové riadenie - všetky tieto oblasti zastrešujú naše riešenia v oblasti IoT. Komunikačným protokolom meracích modulov je predovšetkým LoRa (EU 868MHz), ktorá sa vyznačuje nízkymi energetickými nárokmi a mimoriadne spoľahlivou prevádzkou.

Špecializujeme sa na meranie teplôt a vlhkosti v nepriaznivých klimatických podmienkach. Naše moduly sú schopné spoľahlivo pracovať aj v hlboko mínusových teplotách s vysokým stupňom krytia (až do IP68).

Meracie moduly sú plne prispôsobiteľné zákazníckym požiadavkám. Okrem štandardu LoRa je možné pre zber dát využiť aj GSM alebo Ethernet pripojenie. Naše moduly je možné prispôsobiť na odčítanie akejkoľvek merateľnej veličiny.

Dobrým príkladom pre úsporu nákladov pri odpočte sú bezdrôtové vodomery vhodné pre nové, ale aj existujúce vodovodné rozvody. V tomto segmente dokážeme zabezpečiť kompletné riešenia od samotných vodomerov, cez prenosovú sústavu, až po finálnu vizualizáciu nameraných hodnôt.

Vodomer, IoT, odpočet, meranie

 

V ponuke máme tiež senzory teploty a vlhkosti. Viac informácií nájdete tu.

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn  Facebook  YouTube YouTube

© 2018 - 2022 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies