Moduly pre IoT

LoRa moduly

Meranie spotreby energií (plyn, elektrina, voda) monitoring rôznych stavov, diaľkové riadenie... toto všetko zastrešujú naše riešenia v oblasti IoT. Komunikačným protokolom meracích modulov je predovšetkým LoRa (EU 868MHz), ktorý sa vyznačuje predovšetkým nízkymi energetickými nárokmi a mimoriadne spoľahlivou prevádzkou.

Špecializujeme sa na meranie teplôt a vlhkosti v nepriaznivých klimatických podmienkach. Naše moduly sú schopné spoľahlivo pracovať aj v hlbokých mínusových teplotách s vysokým stupňom krytia (až do IP68).

Meracie moduly sú plne prispôsobiteľné zákazníckym požiadavkám. Okrem štandardu LoRa je možné pre zber dát využiť aj GSM alebo Ethernet pripojenie. Naše moduly je možné prispôsobiť na odčítanie akejkoľvek merateľnej veličiny.

 

SensorLink - monitorovanie zariadení

Platforma SensorLink ponúka bezdrôtové sledovanie prevádzkových parametrov elektrických alebo pneumatických zariadení a v reálnom čase. Kompletné riešenie od senzorov, cez Bránu (GSM/LAN) až po analytické software-ové nástroje.

Samotné senzory sú napájané batériou s niekoľkoročnou výdržou a vďaka minimálnym rozmerom nemajú žiadny negatívny dopad na obsluhu.

Šetrenie nákladov, optimalizácia výroby, prehľad o spotrebe a využití jednotlivých nástrojov... to sú hlavné výhody technológie SensorLink.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať...

 

Shimmer - wearable wireless sensing

Spoločnosť Shimmer je od svojho založenia v roku 2008 popredným poskytovateľom nositeľných bezdrôtových senzorových produktov a riešení. Ako priekopník v tomto odvetví sme odhodlaní posúvať hranice súčasných možností a podnietiť budúci vývoj nositeľného bezdrôtového snímania prostredníctvom našich pracovníkov a špičkových inžinierskych tímov.

https://www.shimmersensing.com

Neurolynq - revolúcia neuromarketingu tým, že je jednoduchá a praktická.

Monitoring emočných reakcií jednotlivcov alebo skupny ľudí v reálnom čase...

 

https://www.neurolynq.com/

Naši partneri

Medzi naších partnerov patria medzinárodné spoločnosti, ktoré sú jednotkou na trhu. Vďaka ním vieme zabezpečiť kvalitu, efektívnosť, uľahčenie práce a šetrenie času a taktiež aj vysokú odbornosť.

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail info@realtimetec.sk

LinkedIn  Facebook  YouTube

O nás

Viac ako 10 rokov skúseností s vedením tréningov, riešením problémov vo výrobe elektronických zostáv a lakovaní dosiek plošných spojov.

© 2018 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One