Osádzanie DPS

Spoločnosť Realtime Technologies je popredným dodávateľom služieb pre elektronický priemysel a disponuje vybavením, ktoré spĺňa tie najmodernejšie a najprísnejšie kritériá.

Selektívne spájkovanie je jednou z našich špecializovaných činností. Pracujeme s modulárnym systémom pre selektívne spájkovanie v SMT priemysle od spoločnosti Pillarhouse.

Naše zariadenie ponúka revolučné riešenie zakladania DPS pomocou otočného stolu, ktorý umožňuje súčasne vkladanie a vykladanie DPS počas samotného spracovania produktov. Je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám "lean manufacturing" t.j. štíhlej výroby. Naše zariadenie ponúka vysokú rýchlosť a flexibilitu a je vybavené patentovaným "drop-jet" fluxorom.

Tak isto ponúkame aj ručné spájkovanie, ktoré vykonávajú naši certifikovaní pracovníci podľa IPC štandardov.

Naši partneri

Medzi naších partnerov patria medzinárodné spoločnosti, ktoré sú jednotkou na trhu. Vďaka ním vieme zabezpečiť kvalitu, efektívnosť, uľahčenie práce a šetrenie času a taktiež aj vysokú odbornosť.

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail info@realtimetec.sk

O nás

Viac ako 10 rokov skúseností s vedením tréningov, riešením problémov vo výrobe elektronických zostáv a lakovaní dosiek plošných spojov.

© 2018 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One