Cookie Consent by Free Privacy Policy website Malosériové osádzanie DPS - Realtime Technologies SK | Všetko o IPC a ESD
Úvod > Naše služby > EMS služby > Malosériové osádzanie DPS

Malosériové osádzanie DPS

Vitajte u nás, kde sa okrem iného špecializujeme na SMT (Surface Mount Technology) malosériové osádzanie. SMT je moderná technika osádzania elektronických súčiastok priamo na povrch dosky plošných spojov (DPS), čo prináša viaceré výhody v porovnaní s tradičnými metódami osádzania.

Realtime Technologies SK, s.r.o. ponúka komplexné riešenia pre malosériové osádzanie pomocou SMT technológie pre zákazníkov z rôznych odvetví, vrátane prototypov, malých sérií a špeciálnych výrobných požiadaviek. Sme vybavení najmodernejším zariadením a máme skúsený tím odborníkov, ktorí sú pripravení zabezpečiť vysokú kvalitu a spoľahlivosť našich služieb.

Výhody SMT malosériového osádzania zahŕňajú:

  1. Vyššiu hustotu súčiastok: SMT umožňuje osadiť súčiastky na oboch stranách dosky a blízko seba, čo zvyšuje hustotu a znižuje veľkosť zariadenia.

  2. Vyššiu spoľahlivosť spojov: Pri SMT sa súčiastky pripevňujú priamo na povrch dosky, čo zvyšuje spoľahlivosť spojení a minimalizuje riziko chýb pri osadzovaní.

  3. Nižšie náklady na výrobu: SMT proces je efektívnejší a umožňuje rýchlejšiu výrobu v porovnaní s tradičnými metódami, čo vedie k nižším nákladom.

  4. Väčšiu flexibilitu v návrhu dosky: SMT umožňuje presnejšie umiestnenie súčiastok a kompaktný dizajn dosky, čo poskytuje väčšiu flexibilitu pri návrhu.

Naša spoločnosť je pripravená spolupracovať s vami na riešení vašich potrieb týkajúcich sa malosériového osádzania pomocou SMT technológie. Nezáleží na tom, či potrebujete výrobu prototypov, malé série alebo špeciálne požiadavky, sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše ciele.

Ak máte záujem o naše služby alebo ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Naši partneri

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Technická 5, 821 04 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK 202 2928 413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn Facebook YouTube YouTube  

© 2018 - 2024 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One | Změnit nastavení cookies