Distribúcia

Spoločnosť Realtime Technologies na základe skúseností zo školení IPC vytvorila portfólio, kde zastupuje značky schopné poskytnúť technológiu a kvalitu potrebnú pre splnenie požiadaviek samotných IPC štandardov.

Kompletnú ponuku nájdete na eshope: www.realtimeshop.sk

 

CRM Synergies (www.crmsynergies.com) so sídlom v španielsku je jedným z najväčších výrobcov cínu v Európe.

Vo svojej ponuke má spájkovací materiál (spájkovací drôt olovnatý aj bezolovnatý o veľkosti 0,25mm, 0,5mm, 0,7mm, 1mm, 1,5 mm a 2mm), olovnaté aj bezolovnaté pasty, tavidlá, tyčové spájky (olovnaté, bezolovnaté: SAC 305, SAC 0307, FUJI SN100 a SN63PB37).

Spoločnosť TRI Test Research Europe (www.tri.com.tw) je lídrom v oblasti automatických optických systémov a testovacích zariadení. TRI Test Research poskytuje testovanie a kontrolu produktov pomocou optickej inšpekcie a elektrického testovania.

Optická inšpekcia so sebou prináša špičkovú technológiu pre 3D inšpekciu spájkovacej pasty (SPI), 3D Automatickú optickú inšpekciu (AOI), ktorá môže byť použitá na kontrolu osadených dosiek plošných spojov pred spájkovaním alebo po spájkovaní.

Elektrické testovanie predstavuje Analyzér výrobných chýb (MDA) a Tester dosiek plošných spojov. Tieto jednotlivé systémy poskytujú najvyššiu rýchlosť, pokrytie a pružnosť, a aj vďaka tomu pomáhajú výrobcom zlepšiť kvalitu svojich produktov.

Spoločnosť H. IKEUCHI & Co. Ltd. (www.ikeuchieurope.com) so sídlom v Japonsku má viac ako 55 ročné skúsenosti v oblasti zvlhčovania pomocou „suchej hmly“.

Precízne automatické rozprašovače - zvlhčovací systém pomocou suchej hmly uspokojí požiadavky každej elektronickej výroby.

Produkty H. IKEUCHI & Co. Ltd. sú určené k eliminácii ESD, t.j. zníženie rizika vzniku elektrostatického náboja, kontrolované riadenie vlhkosti bez akejkoľvek chémie, potláčajú tvorbu prachu a bránia jeho zachytávaniu. Celkovo zvyšujú optimalizáciu výrobného procesu – znižujú výrobné náklady na opravy DPS, zvyšujú produktivitu a zároveň znižujú dopad znečistenia na životné prostredie.

Spoločnosť Klepp Absauganlagen GmbH (www.klepp.de) navrhuje a vyrába riešenia pre zber a čistenie vzduchu od znečisťujúcich látok, ako sú spájkovacie výpary, rozpúšťadlá, lepidlá alebo laserové výpary a všetky typy prachov. 

TAGARNO (www.tagarno.com) so sídlom v Dánksu je svetový líder vo vývoji a výrobe inšpekčných HD systémov.

TAGARNO má viac ako 40 rokov skúseností s vývojom inšpekčných kamier (HD video mikroskopy). Kontrola DPS nebola nikdy jednoduchšia - na monitore sa zobrazí aktuálny obraz prenášaný z kamery (v HD rozlíšení) s neprekonateľnou reprodukciu farieb a ostrosťou.

To, čo vidíte, je presne to, čo je pod objektívom mikroskopu - bez akéhokoľvek prerušenia, oneskorenia alebo rušenia.

Thermaltronics (www.thermaltronics.com) (vysokofrekvenčná technológia spájkovania) - nový rad spájkovacích a opravárenských staníc, ktoré zabraňujú prehriatiu fyzikálnymi vlastnosťami podobne ako je to u zariadení pre spájkovanie v parách (vapor phase).

Spájkovacie hroty Thermaltronics sa zahrievajú indukciou. Keď špeciálna zliatina integrovaná v spájkovacom hrote dosiahne svoju Curie teplotu, začne strácať magnetizmus, indukční tok sa preruší a tým aj samotné zahrievanie. Ako náhle teplota v spájkovacom hrote klesne pod Curie bod, začína sa hrot opäť indukciou zahrievať.

Niektoré stanice a hroty sú kompatibilné so stanicami WELLER, METCAL a HAKKO.

Všetky produkty Thermaltronics sú vyrábané v súlade s normami ISO 9000 a ISO 14000 a spĺňajú buď TUV, GS, CE alebo iné bezpečnostné požiadavky štátnych skúšobní.

Prísne kontroly kvality a zavedené postupy pri výrobe zaradzujú produkty spoločnosti Thermaltronics medzi najlepšie vo svojom odbore.

Nemecký výrobca HANS KOLB (www.kolb-wellpappe.com) sa ako prvý v Európe od roku 1986 venuje výrobe ESD baliacich výrobkov z papiera s doživotnou garanciou ESD vlastností.

Všetky ich výroky z radov CORTRONIC® a CORSTAT™ (boxy pre komponenty, DPS tranzitné boxy, transport boxy, manipulátory pre DPS a samozrejme podľa zákazníckych špecifikácií) spĺňajú štandard IEC 61340-5.

Spoločnosť MicroCare (www.microcare.com) bola založená v roku 1982 a je lídrom v oblasti precízneho čistenia. Spoločnosť MicroCare vyrába vysoko kvalitné čistiace prostriedky ako napríklad kontaktné povrchové čističe, čističe reflow pecí, odstraňovače tavidiel, lepidiel, odstraňovače prachu, ochladzovače DPS, zmrazovacie spreje, priemyselné utierky a kefky. 

Produkty MicroCare sú vyrábané v najvyššom štandarde a spĺňajú požiadavky rôznych priemyselných odvetví, automotive, elektronické a elektrotechnické montáže, vrátane letectva, medicíny a mnoho ďalších.

MicroCare je inovatívna spoločnosť, používajúca výlučne ekologické chemikálie a ich chemické výrobky výraznou mierou prispievajú k zlepšeniu procesu čistenia vo firmách po celom svete. MicroCare vyvinul patentovaný spúšťací systém pre svoje výrobky, ktorý umožňuje dávkovať čistiaci prostriedok s minimálnym množstvom nanášaného čistidla a využiť 100% prostriedku. Tým dochádza k výraznému šetreniu daného prostriedku.

STATECH Systems (www.statech.ch) so sídlom vo švajčiarsku je výrobcom ESD farieb a náterov eliminujúcich ESD výboj.

Vo svojej ponuke má tri typy dizipatívnych ESD produktov. Prvým je ESD náter pre podlahy AstraStat A (možný náter vo viacerých farbách).

Druhým je ESD lak na rôzne predmety v EPA zóne (taktiež možnosť viacerých farebných odtieňov).

Posledným je ESD farba v spreji – je to permanentná ESD ochrana na akékoľvek predmety v EPA zóne.

Od začiatku 80. rokov, začal Eurostat vyrábať produkty k boju proti ESD nebezpečenstvu. O 25 rokov neskôr sa Eurostat Group stala európskym lídrom vo výrobe a distribúcii ESD produktov. So sídlom vo Francúzsku má Eurostat pobočky v Holandsku, Švédsku a Spojenom kráľovstve a širokú distribučnú sieť v celej Európe.

Prostredníctvom firmy Realtime Technologies ponúka slovenským firmám kompletnú ponuku kvalitných ESD materiálov (EPA pracovisko, odevy a obuv, skladovanie a preprava, balenie, ESD testovanie, ESD Cleanroom, Nástroje, Ionizácia, ESD kancelária, atd.)


EUROSAFT – (obchodná značka ELME) - výroba, predaj a distribúcia antistatických materiálov. Spoločnosť EUROSAFT má viac ako 40-ročnú históriu výroby kvalitných antistatických materiálov. Ponúkame ich kompletnú ponuku ESD materiálov.

IPC normy – predaj technických noriem IPC v tlačenej aj elektronickej podobe.

Naši partneri

Medzi naších partnerov patria medzinárodné spoločnosti, ktoré sú jednotkou na trhu. Vďaka ním vieme zabezpečiť kvalitu, efektívnosť, uľahčenie práce a šetrenie času a taktiež aj vysokú odbornosť.

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail info@realtimetec.sk

LinkedIn  Facebook  YouTube

O nás

Viac ako 10 rokov skúseností s vedením tréningov, riešením problémov vo výrobe elektronických zostáv a lakovaní dosiek plošných spojov.

© 2018 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One