O nás

Realtime Technologies SK, s.r.o. vznikla v roku 2003 ako dcérska spoločnosť írskej Realtime Technologies Ltd. Od roku 2006 sme akreditované IPC centrum pre Českú a Slovenskú republiku.

Vďaka znalosti IPC štandardov a výrobnej problematiky ponúkame portfólio výrobkov, ktoré riešia selektívne lakovanie / conformal coating & dávkovanie, AOI, SPI, spájkovanie, čistenie, ESD, rework a ďalšie kroky týkajúce sa výroby nielen pre elektrotechnický a automobilový priemysel. Distribuujeme priemyselné rozprašovacie a zvlhčovacie systémy IKEUCHI, expertov na suchú hmlu. Zabezpečujeme výrobu a distribúciu IoT senzorov

V našich výrobných priestoroch tiež zabezpečujeme profesionálne lakovanie dosiek plošných spojov, malosériové osadzovanie a komplexné reworkovacie práce podliehajúce výstupnej kontrole podľa IPC štandardov.

Naše služby

Naši zákazníci

Našimi klientmi sú malé, stredné a veľké spoločnosti vrátane nadnárodných, ktoré potrebujú preškolenie medzinárodných štandardov IPC-A-610, IPC-7711/21, IPC-WHMA-A-620, IPC-A-600, IPC-J-STD a ESD školenia vrátane auditu.

Realtime News

Podlaha pre všetky priemyselné odvetvia

Podlaha pre všetky priemyselné odvetvia

Máte postavenú novú halu a plánujete ju zariadiť alebo plánujete zmenu? Začnite od podlahy.

Ako zlepšiť zlý vzduch vo výrobe?

Ako zlepšiť zlý vzduch vo výrobe?

V mnohých fabrikách každodenne zažívajú zamestnanci zlý a znečistený vzduch v podobe nepríjemných výparov a plynov, prachu alebo drobných kúskov nečistôt.

Írska Reáltra má viac ako 10 rokov skúseností s vesmírnym programom

Írska Reáltra má viac ako 10 rokov skúseností s vesmírnym programom

Reáltra je írske slovo pre galaxiu. A meno írskej spoločnosti, ktorá sa venuje výrobe elektroniky pre vesmírny priemysel.

Naši partneri

Medzi naších partnerov patria medzinárodné spoločnosti, ktoré sú jednotkou na trhu. Vďaka ním vieme zabezpečiť kvalitu, efektívnosť, uľahčenie práce a šetrenie času a taktiež aj vysokú odbornosť.

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Ambrova 8, 83101 Bratislava

IČO: 452 95 786
IČ DPH: SK202 292 8413

Tel: +421 2 2120 1800
E-mail: info@realtimetec.sk

LinkedIn  Facebook  YouTube YouTube

© 2018 - 2022 REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o., webdesign Digital One